šventinę nuotaiką kuriantys sodrūs atspalviai

Kurkite jaukią šventinę nuotaiką pasitelkę sodrius atspalvius

Žiemos šventės neįsivaizduojamos be mielų šio sezono tradicijų, tačiau šventinė spalvų paletė gali būti be galo individuali. Raudona, žalia ir aukso spalva – anaiptol ne vienintelis šiam šventiniam sezonui tinkamas spalvų pasirinkimas.

Kalėdos kupinos tradicijų ir lūkesčių, bet šiemet jas švęsime kitaip nei esame įpratę. Turime atsisakyti tolimų kelionių ir didelių šeimos susibūrimų, tad daugelis šventes pasitiksime namuose tik su keliais artimaisiais ar draugais. 2020-ieji – jaukių švenčių namuose metai.

Net jei ir nebūtų pandemijos, senos švenčių tradicijos tiesiog gali neperteikti norimos šventinės nuotaikos. O gal švęsdami turėtume atsisakyti visų pabodusių stereotipų? Iš tiesų geriausios tradicijos yra tos, kurias kuriame kartu su artimaisiais.

Tradicinės kalėdinio laikotarpio spalvos – raudona, žalia ir auksinė, bet neprivalote visada apsiriboti tik jomis. Raudoną spalvą galite keisti į purpurinę, o žalią, vyraujančią šio šventinio sezono spalvą, – į tamsiai mėlyną, pvz., Indigo (L429).

dessert table near a navy blue wall

Stalas padengtas prie mėlynos kaip vidurnakčio sutemos sienos. Tamsiausiu metų laiku spalva Indigo (L429) asocijuojasi su nakties dangumi.

Saugodami savo ir kitų sveikatą šį šventinį laikotarpį praleisime mažame mums brangių žmonių ratelyje, tad pasistenkime namuose sukurti intymią ir jaukią aplinką. Kartu su artimiausiais draugais ar šeimos nariais švęskite kaip panorėję. Galite užsisakyti maisto iš kavinės ar išsikepti morenginį pyragą, svarbiausia – šventinė atmosfera ir miela kompanija.

red colour table with Christmas treats and Domino game

Po vakarienės malonu leisti laiką žaidžiant stalo žaidimus ir mėgaujantis saldumynais. Granatų spalvos stalas, dažytas spalva Pomegranate (M423) – idealus fonas šventiniams skanėstams, karštam vynui ir domino. Žvakių ir pritemdytų lempų šviesa sukuria žavų šešėlių žaismą. Kartu su artimaisiais ar draugais praleistos akimirkos virsta sielą sušildančiais prisiminimais.

Mother and baby in red dress near a blue wall

Tamsiai mėlyna siena, minkštas marokietiškais raštais margintas kilimas ir raudonos spalvos blyksnis – žavus jaukaus šventinio vakaro spalvų derinys. Mėlyna siena nuostabiai dera su grindjuosčių spalva Harvest (V406). Džiaukitės kiekviena jaukumo teikiančia smulkmena – taip pat ir šia akimirka.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt