grey colour terrace with plenty of green plants

Terasoje – ranka pasiekiama gamta

Įsileiskite gamtą į savo terasą ir mėgaukitės vasaros žaluma namuose
woman planting on terrace

Lengviausias būdas būti arti gamtos – auginti lauko augalus terasoje. Žydinčios gėlės, vešantys prieskoniniai augalai ir kiti gamtos elementai prie pat Jūsų namų durų sukurs ramybės salą.

Kad ir kokia maža Jūsų namų lauko erdvė, galite ją praplėsti įsileisdami gamtą į savo terasą. Auginant joje daržoves ar kitaip priartinus gamtą prie savo namų slenksčio žaluma bet kurią akimirką bus pasiekiama ranka.

Auginkite terasoje valgomus augalus

Yra daugybė būdų padaryti terasą žaliuojančią ir žydinčią. Įrengę joje mažytį šiltnamį galėsite pratęsti valgomų augalų auginimo sezoną ir nuimsite didesnį derlių. Skyrę šiek tiek laiko ir pastangų prieskoniniams augalams bei daržovėms auginti turėsite šviežių maisto atsargų podėlį prie pat savo namų durų.

Nepamirškite savo šiltnamio nudažyti, kad jis dailiai atrodytų ir atlaikytų bet kokį orą. Taip pat galite suteikti jam unikalią išvaizdą – nudažyti neįprasta spalva!

mini green house on terrace
painted plant box on terrace

Daržovėms ir prieskoniniams augalams auginti idealiai tinka medinės dėžės. Jos ne tik praktiškos, bet ir pagyvina terasos vaizdą, sukuria joje gamtos pojūtį. Medines augalų auginimo dėžes galima dažyti vandeniniu medienos aliejumi Patio Verso, saugančiu medieną nuo drėgmės ir purvo. Šis aliejus pagamintas natūralių aliejų pagrindu, todėl jį saugu naudoti valgomiems augalams auginti skirtiems mediniams vazonams ir dėžėms.

Naudokite natūralias medžiagas ir nepamirškite jaukumo

Gamtos pojūtį terasoje padeda sustiprina ne tik augalai, bet ir kiti jos elementai. Terasą galite dekoruoti gražiais akmenis, vandens nugludintais akmenėliais arba kūrybiškai panaudoti vandenį. Natūralios medžiagos, pvz.: rotangas, vytelės ir medis, padės terasai susilieti su ją supančia gamta.

Terasai ir lauko baldams reikia šiek tiek priežiūros, nes juos būtina apsaugoti nuo saulės, vėjo bei lietaus. Medinius lauko baldus galima iš naujo padengti lauko medienos aliejumi Valtti Plus Wood Oil“   jis skaidrus ir nepaslepia natūralios medienos išvaizdos. Terasą priklausomai nuo būklės rekomenduojama peraliejuoti kasmet arba bent jau kas antrus metus, šiam reikalui puikiai tiks tiek lauko medienos aliejus Valtti Plus Wood Oil“, tiek terasų aliejus Valtti Plus Terrace Oil.

Ieškote naudingų patarimų ir įkvepiančių idėjų, kaip atnaujinti namus?

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujienas pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujielaiškį
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt