Praktiniai patarimai, kaip aliejuoti terasą

Praktiniai patarimai, kaip aliejuoti terasą

Aliejavimas būtinas, norint pratęsti terasos tarnavimo laiką ir išlaikyti jos medieną nepriekaištingos būklės. Šie praktiniai patarimai padės planuojant aliejavimo darbus.

Leisti laiką prižiūrėtoje terasoje visuomet maloniau, tačiau imtis jos atnaujinimo ryžtasi ne kiekvienas. Saulius Venclauskas, reportažų  „Statome Jums“ autorius, dalinasi praktiniais patarimais, kaip tinkamai, žingsnis po žingsnio, atlikti terasos aliejavimą ir kokius įrankius bei priemones pasirinkti. Pažiūrėjus šiuos reportažus terasą atnaujinti bus lengviau ir darbas vyks sparčiau.

 

Tinkamas įrankių ir priemonių pasirinkimas – pusė sėkmingo darbo

Saulius Venclauskas, reportažų „Statome Jums“ autorius, dalinasi patarimais, kaip paruošti terasą aliejavimui ir kokias priemones bei įrankius pasirinkti, kad procesas neprailgtų ir pavyktų pasiekti pageidaujamą rezultatą. Pasak Sauliaus, gera nuotaika, tinkamai nuplauta terasa, kokybiški įrankiai ir žinojimas, kaip ir kokį aliejų terasai naudoti – viskas, ko reikia, kad aliejuoti būtų nesunku ir malonu. Sužinokite, kodėl terasai plauti verta rinktis ploviklį „Terassi-ja Kalustepesu“, dėl kokių funkcinių savybių terasų aliejavimo įrankių „Anza“ rinkinį taip mėgsta profesionalūs dažytojai ir kuo ypatingas terasų aliejus Valtti Plus Terrace Oil“.

Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus

Kompanijos „Tikkurila“ akademijos ekspertas Audrius Dryžas atsako į klausimus:

  • Kodėl terasą rekomenduojama aliejuoti?
  • Ar verta dažyti terasą dažais?
  • Ką reikia žinoti apie maumedinės terasos priežiūrą?

Šie ir daug kitų klausimų kyla kiekvienam, norinčiam turėti nepriekaištingai atrodančią terasą. Eksperto atsakymai padės nepaklysti informacijos gausoje ir tinkamai pasirinkti.

Praktiniai patarimai, kaip aliejuoti terasą

Reportaže pateikiame praktinių patarimų, kaip tinkamai paruošti terasos lentas, kaip aliejuoti ir kokius įrankius bei priemones pasirinkti, kad darbas būtų lengvas. Reportažų „Statome Jums“ autorius Saulius Venclauskas demonstruoja, kaip tinkamai nuplauti, nušveisti ir aliejuoti terasą ir į kokius aspektus būtina atkreipti dėmesį atliekant šiuos darbus. Terasų aliejavimo įrankių „Anza“ rinkinys – nepamainomas pagalbininkas atnaujinant terasą. Pasižiūrėję reportažą įsitikinsite, kad šie funkcionalūs ir ergonomiški įrankiai gali žymiai palengvinti darbą. Reportaže taip pat akcentuojama, kad ne mažiau svarbu išsirinkti kokybišką medienos aliejų. Lauko medienos aliejus „Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil“ ypač mėgstamas profesionalų, nes jį lengva dengti. Jis saugo medieną nuo UV spindulių ir daro jos paviršių itin patvarų, o didelis spalvų pasirinkimas suteikia galimybę įgyvendinti įdomesnius sumanymus atnaujinant namo eksterjerą.

Atsisiųskite dažymo atmintinę ir sužinokite, kaip teisingai aliejuoti terasą
Terasų aliejavimo atmintinė

  Konsultuokitės su dažų ekspertais

Planuojate aliejuoti terasą ar lauko baldus ir turite klausimų? Pasikonsultuokite su mūsų dažų ekspertais ir išvenkite aliejavimo klaidų. Kad Jūsų darbai vyktų sklandžiai, atsakysime į visus Jums kilusius klausimus ir pasidalinsime praktiškais patarimais. Konsultuojame nemokamu telefonu +370 800 00018 (I–V, 8–17 val.) arba el. paštu academy.lt@tikkurila.com.

tik_color_line_lit_horizontal_bgtime.jpg

VISKAS, KĄ JUMS REIKIA ŽINOTI APIE TERASOS IR LAUKO BALDŲ PRIEŽIŪRĄ
Terasų priežiūros gidas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt