Antikondensacinė danga „GrafoTherm“

Antikondensacinė danga „GrafoTherm“

Vienkomponentė vandens pagrindu gaminama antikondensacinė danga „GrafoTherm“ skirta plieninei stogų dangai, plieninėms konstrukcijoms ir kitiems metaliniams paviršiams apsaugoti nuo kondensato susidarymo bei varvėjimo. Šioje dangoje, kaip ir dangoje „BioRid“, yra milijonai 0,1–100 mikronų dydžio mikroporų. Mikroporos sudaro puikiai drėgmę sugeriančią daugiasluoksnę poringą struktūrą.

Mikroporos mažina vandens paviršiaus įtemptį, todėl drėgmė pasklinda po visą dangos paviršių ir išgaruoja greičiau nei esant įprastai dangai.

„GrafoTherm“ dengimas

 

Kitos savybės

Danga „GrafoTherm“ taip pat atlieka šilumos (λ = 0,085 W/mK) ir garso izoliacijos funkciją. Ji sudaro gana storą sluoksnį, todėl ja padengto paviršiaus temperatūra kinta lėčiau, pvz., naktį banguotosios plieninės stogų dangos temperatūra ilgiau nenukrinta žemiau rasos taško. Karštomis vasaros dienomis ši danga taip pat neleidžia ja padengtiems paviršiams įkaisti.

Paskirtis

Dangą „GrafoTherm“ galima naudoti sandėliams ir dengtoms automobilių stovėjimo aikštelėms, ventiliacijos kanalams ir vandentiekio įrenginiams, gamybos įrenginiams ir sporto arenoms, vėjo jėgainių vidui, jūriniams konteineriams, keleiviniams ir prekiniams traukinių vagonams, patalpoms gyvūnams laikyti ir kt.

Geriausias rezultatas gaunamas dangą „GrafoTherm“ dengiant purkštuvu, ją taip pat galima dengti teptuku arba voleliu.

Specialiai gamybos linijoms yra skirta purškiamoji danga „GrafoTherm Line“.

Pavadinimas

Tankis

Teorinė išeiga

Vandens įgertis 

Įrankiai

Spalvos

„GrafoTherm“ 

1,1 kg/l

1,1-1,8 m2/l

Apie 350 g/m², kai šlapios plėvelės storis 900 g/m2

(NF P 15-203-1)

Beoris purkštuvas, teptukas ir volelis

Balta ir pilka

„GrafoTherm Line“ 

1,05 kg/l

0,9-1,8 m2/l

Apie 370 g/m², kai šlapios plėvelės storis 600 g/m2

(NF P 15-203-1)

Apie 650 g/m², kai šlapios plėvelės storis 1200 g/m2

(NF P 15-203-1)

Įprastas purkštuvas arba tinkavimo pistoletas

Balta ir pilka

 

 

 

Pažiūrėkite, kaip veikia „GrafoTherm“ danga

Dangos „GrafoTherm“ veikimo principo pavyzdys

Iliustracijose pavaizduotas kondensato susidarymo ciklas, kai pastatas yra neizoliuotas, o jo stogas dengtas plienine stogo danga. Dalis stogo dangos yra apdorota antikondensacine danga „GrafoTherm“, o kita dalis neapdorota.

Pateikiamas pavasario pradžios ar rudens pabaigos įprastos dienos pavyzdys.

 

1 fazė – vakaras

Leidžiasi saulė ir oro temperatūra lauke greitai krinta. Stogo dangos temperatūra greitai pasiekia rasos tašką, ir neapdorotoje jos dalyje ima rastis kondensatas.

Antikondensacinė danga „GrafoTherm“ atlieka izoliacinę funkciją ir sumažina plieninės stogo dangos ir oro temperatūros skirtumą. Šioje stogo dalyje kondensatas nesusidaro.

GrafoTherm vakare

 

2 fazė – naktis

Šaltą giedrą naktį plieninės stogo dangos temperatūra gali būti žymiai mažesnė už lauko oro temperatūrą. Taip yra dėl stogo aukštyn spinduliuojamos šilumos – ilgabangės šiluminės spinduliuotės.

Dabar nepadorotoje stogo dangos dalyje gausiai kaupiasi kondensatas ir vanduo ima varvėti. Kondensatas taip pat susidaro ir ant plieninės stogo dangos po antikondensacine danga „GrafoTherm“, tačiau jis nesikaupia antikondensacinės dangos paviršiuje.

Antikondensacinės dangos „GrafoTherm“ mikroporos sugeria drėgmę, paskirsto ją po visą plotą ir sulaiko, o jei oro sąlygos pakinta, netgi išgarina.

GrafoTherm naktį

 

3 fazė – rytas

Pateka saulė ir oras lauke sušyla. Plieninės stogo dangos temperatūra greitai pakyla aukščiau rasos taško. Neapdorota stogo dangos dalis pamažu nustoja varvėti ir išdžiūsta.

Danga „GrafoTherm“ išdžiūsta labai greitai ir labai greitai atgauna antikondensacines savybes.

Mikroporos mažina vandens paviršiaus įtemptį, todėl drėgmė išgaruoja nuo dviejų iki trijų kartų greičiau nei neapdorotoje stogo dangos dalyje.

 

 

GrafoTherm ryte
Statybvietės paslaugos

 

Turite daugiau klausimų apie „GrafoTherm“ dangą? 

Susisiekite su mūsų ekspertais

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt