Terasos prieziura

Kaip prižiūrėti terasą ir lauko baldus

Terasa ir lauko baldai – tai pagrindiniai kiemo ir sodo elementai, kuriems reikia reguliarios priežiūros. Ką reikia žinoti, norint išlaikyti puikią terasos ir lauko baldų išvaizdą?

Namų lauko erdvė – tai vieta, kurioje galite atsikvėpti po įtemptos dienos ir atsipalaiduoti. Ar tai būtų išpuoselėtas sodas, ar erdvus balkonas mieste – lauko erdvė yra svarbi namų dalis ir turi būti tinkamai prižiūrima, kad tarnautų ilgai. Terasa ir lauko baldai – tai pagrindiniai kiemo ir sodo elementai, kuriems reikia reguliarios priežiūros.

Paruoškite terasą vasarai

Medinius lauko paviršius būtina reguliariai atnaujinti. Perdažyti lauko baldus ir peraliejuoti terasą nesudėtinga žinant, kaip tai tinkamai padaryti, ir turint reikiamus gaminius bei įrankius.

Naudodami ilgai tarnaujančius ir tvarius kompanijos „Tikkurila“ gaminius savo terasai ar lauko baldams atnaujinti būsite tikri, kad mediniai lauko paviršiai yra gerai apsaugoti nekenkiant aplinkai, ir galėsite ramia širdimi mėgautis vasara.

Terasų, kiemo ir sodo dekoravimo tendencijos 2022-aisiais

Norite sužinoti šių metų terasų ir balkonų dekoravimo naujoves? Susipažinkite su įkvepiančiomis mūsų naujausiomis terasų, pavėsinių ir balkonų dekoravimo tendencijomis arba pasinaudokite mūsų 5+1 patarimu, kaip savo terasai išsirinkti tobulą spalvą – nuo natūralios rudos iki stilingos juodos.

Skaityti straipsnį >>

5 + 1 patarimas, padėsiantys išsirinkti terasos spalvą

Galima stulbinančiai pakeisti terasos arba medinių lauko baldų išvaizdą pakeitus jų spalvą, tačiau spalvos pasirinkimas dažnai tampa nemenku iššūkiu.

„Tikkurila“ Jūsų terasai, lauko baldams, pavėsinei ar tvorai siūlo gausią spalvų paletę, kad galėtumėte išsirinkti idealiai Jūsų vasaros kiemo ar sodo viziją atitinkančią spalvą.

Pateikiame 5+1 patarimą, kurie padės Jums išsirinkti tinkamą spalvą Jūsų terasai iš mūsų gausios spalvų paletės.

Skaityti straipsnį >>

Instrukcijos ir patarimai, kaip sklandžiai atnaujinti terasą ir lauko baldus

Terasa turi tarnauti ilgus metus, bet tik reguliariai atnaujinama ji ilgai atrodys puikiai. Kai terasos ar lauko baldų paviršius ima rodyti nusidėvėjimo ženklus, o spalva išblunka, metas atnaujinti jų išvaizdą padengiant nauju medienos aliejaus arba dažyvės sluoksniu. Jei norite, kad lauko baldai neatpažįstamai pasikeistų, užuot juos aliejavę nudažykite nauja spalva. Geriausias metas aliejuoti terasą – nuo gegužės iki rugsėjo, kai šilta ir debesuota, nesiimkite šio darbo saulėtą dieną ir kai gali būti lietaus.

Pirmiausia nuplaukite terasos paviršių, padenkite jį aliejaus sluoksniu ir leiskite išdžiūti. Kompanijos „Tikkurila“ konsultantai sudėjo visą Jums aktualią informaciją apie terasos aliejavimą ir lauko baldų dažymą į du straipsnius. Juose rasite išsamią terasos aliejavimo instrukciją ir specialistų patarimų, kaip prižiūrėti medinius lauko paviršius.

Susipažinti su instrukcijomis >>

Tinkamų gaminių pasirinkimas

Pasirinkus tinkamus gaminius terasai aliejuoti ar lauko baldams dažyti sėkmė bus beveik užtikrinta. Išmokti aliejuoti terasą ar dažyti lauko baldus gana lengva, tad nesvarbu, ar norite tik šiek tiek juos atnaujinti, ar visiškai pakeisti jų išvaizdą, skyrę šiam reikalui truputį laiko ir naudodami tinkamus gaminius pasieksite įspūdingą rezultatą! 

Mediniai lauko paviršiai kiaurus metus yra veikiami atmosferos ir UV spindulių, todėl tinkamai neprižiūrimi ims džiūti ir skilinėti. Rekomenduojama visada naudoti spalvintą medienos aliejų – iš anksto paruoštos spalvos arba nuspalvintą Jūsų pasirinkta spalva. Aliejuodami ar dažydami savo terasą kartą per metus išlaikysite puikią medienos paviršiaus būklę – ji neskilinės ir nesideformuos.

Kaip pasirinkti aliejų terasoms ir lauko baldams?
Gaminių pasirinkimo gidas

Konsultuokitės su dažų ekspertais

Planuojate aliejuoti terasą ar lauko baldus ir turite klausimų? Pasikonsultuokite su mūsų dažų ekspertais ir išvenkite aliejavimo klaidų. Kad Jūsų aliejavimo darbai vyktų sklandžiai, atsakysime į visus Jums kilusius klausimus ir pasidalinsime praktiškais patarimais. Konsultuojame nemokamu telefonu +370 800 00018 (I–V, 8–17 val.) arba el. paštu academy.lt@tikkurila.com.

tik_color_line_lit_horizontal_bgtime.jpg

Ieškote naudingų patarimų ir įkvepiančių idėjų, kaip atnaujinti namus?
Užsiprenumeruokite naujielaiškį
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt