vonios kambarys juodai baltu raštu

Pagyvinkite baltą tualeto kambarį žaviu juodu raštu

Nustebinkite svečius

Helena norėjo padaryti svečiams mažą staigmeną – ji nudažė svečių tualeto kambario sieną baltai ir išmargino ją žaviu juodu raštu naudodama pusiau matinius dažus „Luja“ ir „Remontti Ässä“.

Dažai „Luja“ – idealus pasirinkimas patalpoms, kurias reikia dažnai valyti, pvz., vonios ir tualeto kambariui, o patvarūs plaunami dažai „Remontti-Ässä“ taip pat puikiai tinka vidaus sienoms atnaujinti.

Iš spalvyno „Feel the Color“ fonui buvo pasirinkta populiari balta spalva „Paper“ (F497), o raštui –  spalva „Midnight“ (Y498).

„Rezultatas tiesiog nuostabus! Dažymas truko tik keletą valandų, bet mes visą laiką juokėmės. Kiekvienas meną supranta savaip! Ačiū mano padėjėjams!

Helena Valtonen, tinklaraščio „Talo kahdelle“ autorė

wc
wc
wc
Idėjos įgyvendinimas

Atnaujinkite kambario sieną vos per kelias valandas žaviai ją išmargindami!

 

Sienos marginimas

N/A
1. IŠMATUOKITE

Suskirstykite norimą sieną reikiamo pločio juostomis  prie pasirinkto rašto aukščio pridėdami dažymo juostos plotį. Šiuo atveju rašto aukštis buvo 15 cm + dažymo juostos plotis 2,5 cm = 17,5 cm. Paskaičiuokite, kiek sveikų rašto eilių telpa sienoje, jei reikia, atitinkamai pakoreguokite rašto aukštį, kad paskutinės rašto eilės nereikėtų siaurinti.

N/A
2. PAŽYMĖKITE

Rašto eilės ribas pasižymėkite dažymo juosta. Išsikirpkite 15 cm aukščio kartono gabalą, kad nereikėtų kas kartą naudoti liniuotės. Apatinę rašto eilę padarykite be juostos, tada atmatuokite 15 cm pločio juostą ir priklijuokite dažymo juostą. Taip kartokite, kol suskirstysite visą plotą. Galėsite marginti sieną prispausdami kempinę tarp dažymo juostų (kempinė turi jų neliesti).

Leikkaa sieni haluamasi kuvion muotoiseksi.
3. IŠBANDYKITE

Dažus išmaišykite ir supilkite į dažymo vonelę. Sukarpykite kempinę suteikdami jai norimą formą. Helena naudojo automobiliui plauti skirtą kempinę. Prieš margindami sieną išbandykite raštą ant popieriaus, kad įsitikintumėte, jog jis atrodo taip, kaip norite.

N/A
4. MARGINKITE KEMPINE

Marginkite sieną prispausdami prie jos kempinę. Naudokite skirtingas kempinės puses, kad išgautumėte įvairaus dydžio raštą – kokį norite.

Priemonės

Helenos svečių tualetui išmarginti reikėjo 2,7 litro pusiau matinių dažų „Remontti-Ässä“, spalva – „Midnight“.

Talo Kahdelle blogin Helena Valtonen

Idėją įgyvendino tinklaraščio „Talo kahdelle“ („Namai dviem“) autorė Helena

Tinklaraštis „Talo kahdelle“ dalijasi spalvingo namo kūrimo projektu. Jį įgyvendina grafikos dizainerė Helena Valtonen ir jos kantrus vyras, kuris, laimė, yra stalius. Savo leteną taip pat pridėjo Stafordšyro terjeras Buugi.

Daugiau apie šį Helenos projektą galite perskaityti jos tinklarašyje 

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt