color now 2022 collection by Tikkurila

Spalvų kolekcija „Color Now“ – vizualistų akimis

Mūsų vaikystės namų prisiminimai ir gamtos alsavimas – spalvos mums leidžia keliauti laiku ir erdve.

Spalvos gali mums priminti brangius žmones, svarbius mūsų gyvenimo įvykius ir mūsų lūkesčius bei svajones. Pasitelkite 2022 metų spalvų kolekciją „Color Now“ ir šie prisiminimai atgis ant Jūsų namų sienų. Mes aptarėme naująją spalvų kolekciją su įvairių sričių vizualistais. Kokie jausmai kyla į ją žiūrint, kokie prisiminimai atgyja ir kokios idėjos gimsta?

Pastaruosius 10 metų fotografės Kristos Keltanen specializacija – namų ir interjero dizaino fotografijos, spalvų derinimas siekiant sukurti tobulą vaizdą. Jos darbus galite pamatyti „Instagramo“ paskyroje @kristakeltanen arba tinklalapyje kristakeltanen.fi.

soft green colour wall with

„2022 metų spalvų kolekcija „Color Now“ mane sužavėjo! Ji man primena Suomijos pelkes – jose akimirksniu gali aptikti visas šios kolekcijos spalvas. Prieš mano akis iš karto iškilo tas pats vaizdas, kurį regiu savo rytinių pasivaikščiojimų metu arba fotografuodama gamtą. Man labiausiai patinka spalva „Sea Smoke“ (X447), ja norėčiau nudažyti mūsų valgomojo sienas. Mes turime koklinę krosnį, kurios spalva panaši į „Kestrel“ (L478), manau, abi spalvos nuostabiai derėtų tarpusavyje, kaip ir kolekcijoje. Taip pat noriu nudažyti mūsų indaują, šiam reikalui būtų įdomu išbandyti spalvą „Licorice“ (X499).

Roy Aurinko yra tapytojas ir vizualaus meno kūrėjas. Interjerui jis renkasi neutralias spalvas, bet kurdamas savo abstrakčius ir ekspresyvius paveikslus jis žaidžia spalvomis – jos svarbiausia jo išraiškos priemonė. Roy‘aus kūrinius galite pamatyti jo tinklalapyje royaurinko.com arba „Instagramo“ paskyroje @royaurinko.

blueish green wall panel behind natural wooden dinner table set

„Spalvos – mano darbo atspirties taškas ir galutinis rezultatas. Išvydęs 2022 metų spalvų kolekciją „Color Now“ nustebau, nes ji primena pastaruoju metu mano spalvų paletėje vyraujančias spalvas. Mūsų miegamajam rinkčiausi spalvą Sea Smoke“ (X447), mudviejų su žmona nuomone, ji puikiai tiktų vienai sienai išryškinti. Taip pat man į akis krito spalva Kestrel“ (L478) – ji man priminė 20-ojo amžiaus aštuntąjį dešimtmetį ir mano vaikystės namus. Mano mama dažydavo sienas ruda spalva ir aš iki šiol pamenu tų dažų kvapą.“

Peeta Peltola – verslininkė,  žurnalo „Bo Living“ vyriausioji redaktorė ir kūrybininkė. Ji žavisi mada ir interjero dizainu – jos nuomone, naujausios mados tendencijos netrukus būna pritaikomos interjere. Su Peetos kūriniais galite susipažinti „Instagramo“ paskyroje @peetapeltola.

bright yellow wall and dark marble kitchen counter

„Manau, žaisti spalvomis lengviau kuriant. Man namuose norisi neutralių spalvų, pvz., rusvai gelsvos arba rudos. Aš niekada neskubu atnaujinti savo namų interjero, pavyzdžiui, dėl ekologinių priežasčių, nors ir norėčiau jiems suteikti daugiau spalvų. 2022 metų spalvų kolekcijos „Color Now“ spalva „Safari“ (K396) priminė man mano vaikystės namus – jų sienos buvo nudažytos geltonai. Vis dėlto, mano favoritė – metų spalva Kestrel“ (L478). Ji šilta ir jauki – kaip apkabinimas, todėl norėčiau šia spalva nudažyti savo miegamojo arba prieškambario sienas. Smulkesniems interjero elementams, pvz., durims arba grindjuostėms, rinkčiausi spalvą Silk Road“ (S440). Ryški spalva puikiai išryškina mažas detales.“

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt