Interjero spalvų tendencijos

Žavios šiandieninės interjero spalvų tendencijos

Į akis kritęs visuomeninių patalpų interjeras dažnai tampa įkvėpimo šaltiniu dekoruojant savo namus. Pristatome žaviausias šiandienines interjero spalvų tendencijas.

Rusvai gelsva, tamsiai mėlyna ir įvairios pastelinės spalvos – šiuo metu interjere karaliauja tiek tamsios, tiek šviesios spalvos. Susipažinkite su penkiomis įdomiausiomis visuomeninių patalpų interjero tendencijomis, lengvai pritaikomomis namų interjere. 

gelsvi atspalviai

1. Tobula rusvai gelsva spalva

Naudodami vienos spalvos atspalvius bet kokioje erdvėje galite sukurti harmonijos pojūtį. Įkūnykite šią tendenciją pasitelkę universalą švelnią rusvą spalvą, iš pilkos spalvos perėmusią mėgstamiausios neutralios spalvos titulą.

Pasirinkę sienoms rusvai gelsvą spalvą naudokite mūsų visiškai matinius sienų dažus Harmony, suteikiančius nudažytam paviršiui nuostabų aksomo efektą. Kūrybingai derindami mūsų populiarias rusvai gelsvas spalvas „Tikkurila Beige“, „Castle“ (J484) ir „Sandstone“ (X463) sukursite savo namuose ramybės pojūtį.

 

Vieta – parduotuvė „Samuji House“, Helsinkis, Suomija

tamsiai melyni atspalviai

2. Nuotaikingi tamsiai mėlyni atspalviai

Klasikine tamsiai mėlyna spalva nudažytos sienos traukia akį – sukuria nuotaikingą ir intriguojančią atmosferą. Dėl tamsiai mėlyno fono išryškintų baltų detalių aplinka atrodo išties unikaliai. Tamsiai mėlyna spalva visada atrodo stilingai, tai puikus pasirinkimas darbo kambariui, koridoriui, miegamajam ar valgomajam.

Žaiskite tamsiai mėlynos spalvos atspalviais – pagyvinkite savo namų interjerą pasitelkę mūsų mėlynas spalvas: „Indigo“ (L429), Ink“ (M350), „Denim“ (N429).

 

Vieta – restoranas „Southpark“, Helsinkis, Suomija

rudi atspalviai

3. Ruda – tai nauja juoda

Ruda spalva turbūt dar niekad neatrodė taip nuostabiai. Jei Jus žavi elegantiškas interjeras, ši spalva – idealus pasirinkimas. Sodrūs ir šilti rudi atspalviai bet kokią erdvę padaro svetingą ir jaukią – kone nostalgišką. Ruda spalva dera su visomis spalvomis, ypač su žalia ir mėlyna.

Nudažę savo namų sienas mūsų spalvomis „Toro“ (Y497) ir „Wilderness“ (N462) jausitės juose lyg šiltame glėbyje. Interjeras atrodys itin elegantiškai, jei naudosite aksomo efektą sukuriančius mūsų matinius sienų dažus Harmony.

 

Vieta – restoranas „Madonna“, Helsinkis, Suomija

pastelinės spalvos

4. Pastelinių spalvų paletė

Jei norite nuotaikingo ir elegantiško interjero, pastelinės spalvos – idealus pasirinkimas. Galite poruoti jas su tamsesnėmis ir ryškiomis spalvomis, pvz., tamsiai mėlyna arba violetine.

Pasitelkę vaizduotę sukurkite savo namuose svajingai nuteikiančią atmosferą naudodami pastelines spalvas. Šiuo metu itin madingos spalvos – alyvinė ir žydra, bet ir rausvi atspalviai visada populiarūs, tad kodėl jų nesuderinus? Mūsų mėgstamiausios rausvos spalvos: „Pavillion“ (X417), „Pirouette“ (V419) ir „Salon“ (S478).

 

Vieta – interjero salonas „Hakola Studio“, Helsinkis, Suomija

gelsvi atspalviai

5. Geltona tarsi saulės šviesa

Ryški retro stiliaus aplinka sukurta pasitelkus geltoną spalvą. Geltona spalva puikiai tiks ir šiuolaikiškam interjerui, galite derinti ją su kontrastingomis tamsiomis detalėmis.

Geltonai nudažytas Jūsų kambarys atrodys saulėtas netgi apniukusiomis dienomis. Ši spalva nuostabiai skatina kūrybingumą ir spinduliuoja šilumą. Ieškote idealios geltonos spalvos? Išbandykite mūsų spalvas „Grapefruit“ (S302) arba „Wax“ (J392).

 

Vieta – baras „Mikkeller“, Helsinkis, Suomija

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt