Vaikų kambariui – naujos gaivios spalvos

Vaikų kambariui – naujos gaivios spalvos

Dažydami vaiko kambarį galite žaisti įvairiomis spalvomis ir jų deriniais, įkūnyti savo drąsiausias vizijas ir leisti vaikui pačiam nuspręsti, kokias spalvas rinktis. Siūlome keletą įkvepiančių idėjų, kaip išsirinkti tinkamą spalvą ir sukurti norimą nuotaiką.

Rinkdamiesi spalvą savo vaiko kambariui nebūkite konservatyvūs. Vaiko kambarys – tai namų žaidimo aikštelė, tad pasitelkite savo kūrybingumą ir nebijokite ryškių spalvų.

vaiko kambario lentyna

Ryškus ir modernus

Nors vaiko kambarys pirmiausia turėtų atspindėti jo savininko norus bei asmenybę, daugelis šeimų norėtų, kad jis atitiktų bendrą namų interjero stilių. Bet modernus stilius, ypač kalbant apie vaiko kambarį, anaiptol nereiškia monotonijos! Šaltomis ryškiomis spalvomis nudažytas vaiko kambarys puikiai derės modernaus stiliaus namuose. Gaivios ir pastelinės spalvos kartu su paprastų formų baldais sukurs vieningą visumą.

Norite gaivių ir saldžių spalvų? Išbandykite modernius pastelinius violetinės, rusvai gelsvos ir žalsvai melsvos spalvos atspalvius. Šios neutralios gaivios spalvos tiks bet kokiam vaiko kambariui, drąsiai galite jas maišyti ir derinti.

Siena, prie kurios pritvirtintos lentynos, nudažyta švelnia spalva „Doll“ (H405), lentynos, rašomasis stalas ir spinta nudažyti šviesia rusvai gelsva spalva  „Champignon“ (G467), o taburetė – miela alyvine spalva „Minuet“ (X344). Norite daugiau spalvingų akcentų? Galite kaip nuotraukoje nudažyti medinius žurnalų dėklus ryškiomis spalvomis „Minuet“ (X344), „Doll“ (H405) ir „Cumulus“ (Y354).

Pastelinės spalvos

Ir Jums, ir vaikui bus smagu kartu papuošti sieną ranka piešta vaivorykšte – tegu jis pats išsirenka spalvas ir stveria teptuką. Visos spalvos derės tarpusavyje, jei bus pastelinės.

Siena, prie kurios stovi stalas, nudažyta rausva spalva „Maiden“ (X420), vaivorykštė nuspalvinta šviesiai rausva spalva „Milkshake“ (Y411), skaisčiai geltona spalva „Lemonade“ (H300), žalsvai melsva spalva „Crystal“ (G371) ir raminamai veikiančia žydra spalva „Cumulus“ (Y354).

pastelinė vaiko kambario siena
švelni mėlyna vaiko kambario siena

Tegul vaikas renkasi spalvą

Norite visą kambarį nudažyti žydra spalva? Savo namuose neprivalote laikytis jokių taisyklių! Tegu Jūsų vaikas pats nusprendžia, kurios iš šių spalvų jam labiausiai patinka, arba galite pasiūlyti jam rinktis spalvas netgi iš viso spalvyno, pvz., „Feel the Color“.

Siena nudažyta gaivia žydra spalva „Wave“ (H440), stalas nudažytas dangaus spalva „Forget me not“ (H353), o kėdė – „Menthol“ (J442).

žalsva vaiko kambario siena

Subtilus ir bohemiškas

Jei jūsų namų interjere vyrauja švelnios, jaukios ir žemės spalvos, vaiko kambarys taip pat gali atspindėti tą patį stilių. Rinkitės neutralias ir neryškias spalvas, taip pat puikiai tiks žalia, rusvai gelsva, plytinė ir šilta pilka spalva. Šią gamtos spalvų paletę derinkite su mediniais baldais ir kitais iš natūralių medžiagų pagamintais daiktais, minkštomis pagalvėlės, sėdmaišiais ir vešliais kambariniais augalais.

Viena populiariausių mūsų žalių spalvų „Serpentine (V447). Dėl švelnaus raminamai veikiančio atspalvio ji idealiai tinka miegamajam ar bet kuriam kambariui, kuriame norite sukurti jaukią atmosferą.

Spalvingas ir šaunus

Turbūt daugelis vaikų nori, kad jų kambarys atrodytų kaip nors įdomiai. Leiskite savo vaikui pačiam sugalvoti, ką nupiešti ant jo kambario sienų. Tebus tai nežemiški augalai, zoologijos sodas ar įvairios geometrinės figūros – pasitelkus vaiko vaizduotę kambarys atrodys spalvingai ir šauniai.

Siena nudažyta spalvomis „Lama“ (V466), „Cashew“ (Y399) ir „Champignon“ (G467). Kambariniai augalai, rotango krėslas ir pintas žaislų krepšys žaviai papildo žemės spalvų paletę.

kids room wall with muted beige and pastel colour patterns
kids room wall with muted beige and green colour patterns

Siena nudažyta spalva „Cashew“( Y399), augalas nupieštas spalva „Nephrite“ (N494), geometrinių figūrų spalvos – „Safari“ (K396) ir „Lama“ (V466).

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt