populiariausios „Tikkurila“ spalvos

Mūsų favoritės – populiariausios „Tikkurila“ spalvos

Ar kada nors susimąstėte, kokios spalvos patinka visiems? Atrinkome mūsų mėgstamiausias spalvas – ramias, blankias ir natūralias, taip pat sodrias, mistiškas ir ryškias.

Be visada populiarių baltos ir šviesiai pilkos spalvų, mūsų mėgstamiausios spalvos yra šviesiai rausva, pilkšvai žalsva, rusvai gelsva ir tamsiai mėlyna.

Pristatome spalvas, kuriomis labiausiai žavisi mūsų klientai.

sviesiai rausva

Šviesiai rausva

Šviesiai rausvi atspalviai – vieni populiariausių. Jie sukuria švelnią bei malonią atmosferą ir nuostabiai dera su kitomis spalvomis. Mus sužavėjo „Instagramo“ paskyros @anniidajulia nuotrauka – vaikų kambarys su rotango baldais bei pintais krepšiais ir mūsų itin mėgstama rausva spalva „Maiden“ (X420) dažytomis sienomis.

sviesiai rausva

Rusvai gelsva

Rusvai gelsva, smėlio ir šviesiai ruda spalva puikiai tinka ne tik klasikinio, bet ir savito stiliaus interjerui. „Mulberry“ (H484) – ypač populiari mūsų pilkšvai rusvai gelsva spalva. Priklausomai nuo apšvietimo ir aplinkos spalvų jos atspalvis subtiliai kinta. „Instagramo“ paskyros @annehiekkaranta savininkė parodė, kaip naudojant šią spalvą sukurti ramiai ir svajingai nuteikiančią atmosferą miegamajame.

kūno atspalviai

Jei Jus sužavėjo spalva „Mulberry“ (H484), turbūt patiks ir kita mūsų mėgstama rusvai gelsva spalva Driftwood“ (V484). Ji šiek tiek sodresnė bei tamsesnė, tačiau rami, švelni ir aksominė. Abi šios spalvos puikiai tinka tiek miegamojo, tiek svetainės sienoms.

žalsvi atspalviai

Tamsios spalvos

„Fjord“ (M442) – mūsų pati populiariausia ryškiai žalia spalva. Ji ryški bei gyva ir idealiai dera su balta, juoda bei rusvai gelsva spalvomis, taip pat su įvairių atspalvių mediena. Ši spalva dažnai naudojama vienai sienai akcentuoti, taip pat norint miegamajame sukurti ramesnę bei intymesnę aplinką. „Instagramo“ paskyros @venlasof nuotraukoje parodyta, kaip nuostabiai spalva „Fjord“ (M442) išryškina saulės spindulių žaismą.

dark intense blue colour wall in bedroom

Dar viena mūsų itin pamėgta tamsi spalva – sodriai mėlyna „Denim“ (N429). Ji jauki kaip Jūsų mėgstami džinsai ir mistiška kaip vidurnakčio dangus. Naudokite ją įspūdingam efektui sukurti – išryškinkite vieną sieną arba dažykite visą kambarį.

Šviesiai žalia

Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo žalia spalva, kaip ir įvairūs gamtos elementai. Natūralios medžiagos, blankios spalvos ir kambariniai augalai sukuria interjere gamtos pojūtį.

Mūsų mėgstamiausios žalios spalvos – „Serpentine (V447) ir „Nephrite“ (N494), abi blausios, natūralios ir švelnios. Spalva „Serpentine šiek tiek šviesesnė, su pilkšvu atspalviu, o „Nephrite – tamsesnė, turi melsvą atspalvį.

žalsvi atspalviai
spacious living room with soft green colour wall
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt