Biurui atnaujinti pasitelkite spalvas

Biurui atnaujinti pasitelkite spalvas

Renkantis naujas spalvas biuro erdvei derėtų atsižvelgti į kompanijos įvaizdį, turimą interjero viziją ir atmosferą, kurią sukurs pasirinktos spalvos. Pasižiūrėkite, kaip rinkodaros ir komunikacijos agentūra „Vapa Media“ atnaujino savo biurą pasitelkusi kompanijos „Tikkurila“ vidaus dažų spalvyną.

Helsinkio centre įsikūrusi Rinkodaros ir komunikacijos agentūra „Vapa Media“ atėjus metui atnaujinti biuro interjerą nusprendė jį perdažyti. Savo viziją ji įgyvendino naudodama kompanijos „Tikkurila“ vidaus dažų spalvyno spalvas Merino (Y458), „Olive Grove(V451) ir Sepal (L447).

„Vapa Media“ kūrybos vadovė Riina Walli pabrėžia, kad sienų perdažymas nereikalauja didelių pastangų, tačiau stulbinančiai pakeičia patalpos išvaizdą ir teigiamai veikia joje dirbančius žmones. Tai geriausias būdas efektingai transformuoti patalpos erdvę.

„Spalvos neatsiejamos nuo aplinkos – mūsų spalvų pasirinkimui įtakos turėjo erdvės pobūdis ir žmonių judėjimas joje“, – sako Walli.
Riina Walli, Vapa Media kūrybos vadovė
Biurui atnaujinti pasitelkite spalvas

Akį traukiančios spalvos vaidina svarbų vaidmenį 

Atsinaujinusiame agentūros „Vapa Media“ biure vyraujančios žemės spalvos išryškina pramoninio stiliaus įėjimą ir sukuria dvi judėjimo kryptis. Walli sako, kad spalvos perteikia biuro gyvenimo siužetą.

„Trijų žemės spalvų – „Olive Grove (V451), „Sepal“ (L447) ir „Merino (Y458) – derinys sklandžiai nukreipia atėjusiųjų žvilgsnį ir priekį, sukurdamas tęstinumo pojūtį – įėjimo ir biuro sąsają.”

Dėl spalvų ir interjero dizaino sukuriamo kontrasto biuras atrodo įdomiai ir savitai. Walli pabrėžia, kad be skirtingų spalvų, išryškinančių erdvės elementus, niekas daugiau nekrenta į akis.

„Netgi būtina biuro technika tinkamos spalvos fone atrodo dailiai ir puikiai dera su mūsų interjero dizainu“.

Verslo ir grožio dermė

Walli mano, kad žalia spalva asocijuojasi su optimizmu ir motyvacija, o tai atitinka agentūros „Vapa Media“ įvaizdį ir tinkamai ją reprezentuoja. Be to, Walli tiki, kad madingi žali atspalviai sukuria erdvę skleistis darbuotojų kūrybingumui, o tai ypač svarbu. Biuro interjerui pasirinktos spalvos turi derėti su pastato architektūra ir būti funkcionalios biuro veiklos atžvilgiu.

„Žalia spalva asocijuojasi su gamta, o gamta – vienas svarbiausių kūrybingumą skatinančių veiksnių. Be to, raminamai veikiančios žemės spalvos leidžia mums įsikrauti naujos energijos kartais įtampos kupiname darbo procese“, – sako Walli.

Walli nori, kad biuro erdvė motyvuotų darbuotojus ir padėtų jiems dirbti. Net jei mes to ir neakcentuojame, labai svarbu, kad mūsų aplinka būtų graži.

Biurui atnaujinti pasitelkite spalvas
„Žmonės nori kurti ir matyti grožį. Noriu, kad mūsų darbuotojai atėję į biurą pajustų estetikos poveikį ir įkvėpimą.“
Riina Walli, Vapa Media kūrybos vadovė

Kas yra svarbu renkantis dažus biurui

1. Spalva

Rinkdamiesi dažus patikrinkite, kokiomis spalvomis juos galima spalvinti. Kompanija „Tikkurila“ garantuoja, kad, nepriklausomai nuo apšvietimo, pagal spalvyną Symphony“ nuspalvintais dažais nudažytos sienos spalva nesiskirs nuo pasirinktos spalvos pavyzdžio.

2. Dažomo paviršiaus lygumas

Apžiūrėkite paviršių, kurį ketinate dažyti, ir iš anksto nuspręskite, kokio lygumo jis turėtų būti. Jei jį reikia glaistyti ir gruntuoti, tai turi būti padaryta prieš dažant.

3. Blizgumas

Blizgumo laipsnis rodo, kiek dažai atspindi šviesą. Naudojant mažo blizgumo dažus sukuriama ramesnė atmosfera.

4. Patalpų oro kokybė

Norint užtikrinti gera biuro patalpų oro kokybę rekomenduojama naudoti dažus, atitinkančius statybinių medžiagų klasę M1.

PRISIJUNKITE PRIE „TIKKURILA PRO DESIGNER“
Prisijungti
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt