Paauglio kambarys - tekančios sienos

Madingas krioklys – tiesiog ant sienų

Madingą apvarvėjusios sienos efektą itin paprasta susikurti patiems. Šviesesnės spalvos naudojimas sienų viršuje sukuria didesnės kambario erdvės pojūtį.
Madingi atspalviai sukuria savitą stilių

Varvėjimo efektas jaunuolio kambaryje sukurtas naudojat du mėlynus atspalvius: „Denim“ (N429) ir „Delft“ (S341). Eksperimentuokite rinkdamiesi sienų spalvas, klauskite namiškių nuomonės ir susikurkite Jums geriausiai tinkantį derinį. Rinkdamiesi spalvas nepamirškite, kad dažant mažą kambarį viršutinę sienų dalį patartina dažyti šviesesniu atspalviu.

Kambario sienos dažytos nealergizuojančiais sienų dažais „Joker“. Šie dažai puikiai tinka vaikų kambarių sienoms dažyti, nes yra bekvapiai, nekenkia aplinkai ir yra lengvai valomi.

teenager bedroom
Idėjos įgyvendinimas

Varvėjimo efektą stebėtinai lengva susikurti patiems. Jums tereiks plastikinio butelio siauru kakleliu, kad būtų patogiau kontroliuoti varvančių dažų kryptį ir kiekį. Tam puikiai tiks sunaudoto padažo pakuotė.

N/A

1. DAŽYKITE

Pirmiausia visą sieną nudažykite sienų dažais „Joker“, spalva „Denim“ (N429).

 

N/A

2. KLIJUOKITE JUOSTĄ

Priklijuokite dažymo juostą ant sienos tokiame aukštyje, kur norite, kad prasidėtų varvėjimo efektas.

N/A

3. PILKITE

Atskieskite „Joker“ dažus vandeniu (vandens naudokite iki 10 tūrio proc.) ir supilkite į siaurėjantį plastikinį butelį. Priglauskite butelio kaklelį prie juostos maždaug ties viduriu ir spausdami liekite dažus, kartkarčiais butelį spūstelėdami stipriau, kad išbėgtų daugiau dažų – taip išgausite ne vienodo ilgio dryžius.

N/A

4. DAŽYKITE

Nuimkite dažymo juostą ir dažykite neskiestais dažais „Joker“, spalva „Delft“ (S341). Dažykite teptuku, didesnius plotus galite dažyti voleliu.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt