Žemiškų atspalvių svetainė

Žemiškų atspalvių svetainė

Fotografė ir tinklaraštininkė Riika Kantinkoski panaudojo COLOR NOW 2017 „Hazy“ kolekcijos harmoningus atspalvius, kurdama žemišką svetainės interjerą.
Šviesi „Angora“ kuria erdvės pojūtį

„Išsirinkau „Angora“ (H466), kaip pagrindinę spalvą tam, kad aukštos lubos ir erdvus kambarys išlaikytų savo charakterį. Ši spalva kuria erdvės ir ramumos pojūtį kambaryje“, – dalinasi Riikka Kantinkoski.  „Angora“ (H466) išrinkta TIKKURILA 2017 metų spalva.

„Naudojau „Nephrite“ (N494) spalvą sienoms, nes ji prideda erdvei kilnumo. „Nephrite“ ir „Angora“ – tai vientisas derinys, kuris kuria išbaigtą, ramią atmosferą. Juk visada gera pasikviesti draugus į namus, kurių interjeras jaukus“, – pasakoja Riikka.

beige wall in living room
beige living room wall
green study room wall

Pasisemkite įkvėpimo iš Riikka namų pokyčių

Idėjos įgyvendinimas

Sienų dažymas

  1. Nuvalykite paviršių ir uždenkite vietas, kurių nenorite nudažyti, naudodami apsauginę dažymo juostą.
  2. Dažykite dviem sluoksniais visiškai matiniais „Harmony“ vidaus dažais. Didesnį plotą dažykite „Angora“ (H466), mažesnį – „Nephrite“ (N494) atspalviu. Siekdami nudažyti lygiai, naudokite prailginimo rankeną ir pakankamą kiekį dažų. Paskutinį sluoksnį dažykite ilgais potėpiais į viršų voleliu. Po dažymo nedelsiant nuimkite apsauginę dažymo juostą.

Idėją įgyvendino Riikka Kantinkoski

Riikka Kantinkoski – fotografė, menininkė, stilistė bei tinklaraštininkė iš Helsinkio. Riikka kuria populiaraus tinklaraščio turinį, kuriame pasakoja apie interjero dizainą, į maistą orientuotus darbo projektus ir lengvas temas, padėsiančias atsipalaiduoti įtemptu metu.

Daugiau apie šį Riikkos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt