Kaip aliejuoti ir prižiūrėti medinę terasą ir lauko baldus

Pasisemkite idėjų ir patarimų, kaip pagražinti ir prižiūrėti medinę terasą, pavėsinę, tvorą ir lauko baldus. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami spalvintą, patvarų ir aplinką tausojantį medinių terasų aliejų.

Kaip aliejuoti medinę terasą

Pasižiūrėkite mokomąjį filmuką, kaip susiplanuoti medinės terasos aliejavimą ir kaip naudoti aplinką tausojantį terasų aliejų.

Laisvalaikis lauke ir sode – 2024 m. tendencijos

Pasisemkite įkvėpimo, kaip paruošti savo namų lauko erdvę, kad joje būtų malonu vasaroti. Susipažinkite su vyraujančiomis medinių terasų spalvų ir dekoro tendencijomis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko medienos dažus ir aliejų? Kokios spalvos dera tarpusavyje? Kaip patikrinti, kuri spalva tinkamiausia Jūsų terasai? Raskite visus atsakymus ir susiplanuokite terasos atnaujinimo darbus!

Kaip aliejuoti medinę terasą bei lieptą ir dažyti pavėsinę bei tvorą

Pasisemkite idėjų, kaip susikurti patogią erdvę, kurioje smagu mėgautis vasara. Norint, kad terasa visada atrodytų gražiai, ją reikia kartkartėmis peraliejuoti ir, atėjus metui tai padaryti, jos stilių galima šiek tiek pakeisti. 

O kaip atrodo Jūsų tvora? Naujas dažų sluoksnis padės apsaugoti ją nuo atmosferos poveikio ir pagyvins Jūsų kiemo erdvę. Jei norite peraliejuoti medinį sodo tvenkinio lieptą arba paplūdimio prieplauką, naudokite aplinką tausojantį medienos aliejų.

Kaip aliejuoti medinius lauko baldus

Atėjo metas atnaujinti Jūsų medinių lauko baldų išvaizdą? Skirkite jiems šiek tiek laiko prieš prasidedant laisvalaikio leidimo lauke sezonui. Jei viską darysite tinkamai ir naudosite kokybišką lauko medienos aliejų, lauko baldų atnaujinimas savo rankomis bus smagus užsiėmimas ir galėsite džiaugtis puikiu rezultatu.

Kokias apdailos priemones naudoti auginant terasoje augalus

Susikurkite namuose vasariškos žalumos oazę – pagyvinkite terasą spalvingais lauko augalais. Sodininkystė – atpalaiduojantis, malonus ir naudingas užsiėmimas. Sodo gėlės papuoš Jūsų terasą, o namuose užaugintos uogos bei daržovės bus skanus ir sveikas Jūsų gaminamų patiekalų priedas.

Augalams auginti skirtos medinės konstrukcijos, dėžės ir sienelės taps stilingais Jūsų terasos akcentais, tik nepamirškite jų laiku peraliejuoti ar perdažyti. Žvilgterėkite į mūsų patarimus!

Suteikite medinei balkono terasai spalvų

Norite suteikti savo balkono ar stogo terasai naują išvaizdą? Pasitelkite spalvas ir mėgaukitės atnaujinta savo namų lauko erdve!

Atidžiai apžiūrėkite balkono grindis, turėklus, baldus ir jame auginamų augalų dėžes – jei reikia, peraliejuokite arba perdažykite.

Medinės terasos priežiūra – valymas ir aliejavimas

Lauko medieną reikia padengti aliejumi ir reguliariai peraliejuoti. Medinę terasą būtina prižiūrėti, kitaip mediena ims skilinėti. Tinkamai valoma ir aliejuojama terasa visada bus graži ir atrodys kaip nauja.

Medinės terasos aliejavimas – lengvas ir smagus darbas. Jai nuvalyti ir padengti aliejumi pakaks savaitgalio, tik nepamirškite uždengti šalia esančių paviršių ir augalų, kad ant jų neužtikštų valiklio ar aliejaus, o prieš tepdami aliejų terasą nuplaukite ir išdžiovinkite.

Geriausios lauko medienos apdailos ir apsaugos priemonės

Pasirinkti tinkamas lauko medienos valymo ir apsaugos priemones svarbu. Niekuo nedengtai arba aliejuotai terasai ir lauko baldams – geriausia naudoti terasų aliejų. Tvorai ir kitoms terasos bei sodo konstrukcijoms taip pat galite naudoti lauko medienos dažyvę arba dažus.

Šie gaminiai tvarūs, be to, galima spalvinti. Nepamirškite, kad prieš dažant ar aliejuojant medieną būtina nuvalyti. Taip pat turėkite omenyje, kad natūrali medienos spalva turės įtakos galutinei spalvai.

Kaip išsirinkti lauko medienos aliejų, dažyvę arba dažus?

Sužinokite daugiau apie kompanijos „Tikkurila“ lauko medienos aliejų bei dažyves, medinių fasadų dažus ir kiemo trinkelių beicą. Paviršius, kuriuos aliejuosite ar dažysite, nuplaukite tinkamu plovikliu, kad rezultatas būtų nepriekaištingas.

Ieškote patarimų ir idėjų, kaip atnaujinti medinę terasą?

Užsiprenumeruokite kompanijos „Tikkurila“ naujienlaiškį ir pasiruoškite savo namo eksterjero atnaujinimo darbams!

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt