Kaip prižiūrėti terasą ir lauko baldus

Terasa ir lauko baldai – tai pagrindiniai kiemo ir sodo elementai, kuriems reikia reguliarios priežiūros. Ką reikia žinoti, norint išlaikyti puikią terasos ir lauko baldų išvaizdą?

Paruoškite terasą vasarai

Medinius lauko paviršius būtina reguliariai atnaujinti. Perdažyti lauko baldus ir peraliejuoti terasą nesudėtinga žinant, kaip tai tinkamai padaryti, ir turint reikiamus gaminius bei įrankius.

Naudodami ilgai tarnaujančius ir tvarius kompanijos „Tikkurila“ gaminius savo terasai ar lauko baldams atnaujinti būsite tikri, kad mediniai lauko paviršiai yra gerai apsaugoti nekenkiant aplinkai, ir galėsite ramia širdimi mėgautis vasara.

Įkvepiantys terasų atnaujinimo pavyzdžiai

Jūsų įkvėpimui pristatome net 4 skirtingas terasų transformacijas. Žvilgtelėkite!

Skaitykite

5+1 patarimas, padėsiantys išsirinkti terasos spalvą

Pakeitus terasos spalvą galima sukurti joje visiškai naują atmosferą, tačiau spalvos pasirinkimas dažnai tampa nemenku iššūkiu. Pateikiame 5+1 patarimą, kurie padės Jums išsirinkti tinkamą spalvą Jūsų terasai.

3 ženklai, rodantys, kad metas aliejuoti terasą

Svarbu reguliariai tvarkyti savo medinę terasą. Tinkamai pasirūpinę juo, galite pailginti jo tarnavimo laiką ir išvengti brangaus remonto. Taigi, kaip žinoti, kada laikas patepti terasą alyva? Atkreipkite dėmesį į šiuos tris ženklus.

Išsirinkite tinkamiausius produktus terasos priežiūrai

Valtti Plus Terrace Oil, paruoštos spalvos

Iš dalies biologinio pagrindo medienos aliejus skirtas išoriniams medienos paviršiams. Apsaugo medieną nuo UV spindulių ir padaro paviršių ypač patvarų. Galimos trys spalvos: ruda, pilka ir juoda.

Peržiūrėkite produktą

Valtti Plus Wood Oil, tonuojamas

Iš dalies biologinio pagrindo medienos aliejus skirtas išoriniams medienos paviršiams. Neleidžia medienai skilinėti, puikiai apsaugo nuo drėgmės ir daro medienos paviršių atsparų oro sąlygoms. Galima tonuoti net 39 atspalviais.

Peržiūrėkite produktą

Nepamirškite nuplauti!

Terassi- ja kalustepesu

Terasų ir baldų plovimas pašviesina ir paryškina patamsėjusių medinių paviršių spalvą. Terassi- ir Kalustepesu apdorotas paviršius yra geriausias medienos aliejaus pagrindas. Taip pat nuvalo įsisenėjusius nešvarumus.

Peržiūrėkite produktą
Peržiūrėkite visus produktus, skirtus terasai ir lauko baldams
Skaitykite daugiau

5 patarimai kaip aliejuoti terasą

Skaitykite penkis Tikkurila ekspertų pateiktus patarimus, kurie paskatins atnaujinti savo terasą.

Kaip peraliejuoti terasą per savaitgalį

Terasą peraliejuoti galima vos per vieną savaitgalį, jei tik turite tinkamų įrankius ir kokybiškus produktus. Peržiūrėkite nuoseklias instrukcijas ir sėkmingai atnaujinkite terasą.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt