„Tikkurila“ 2023 metų spalva - V413 Rosy Moment

„Tikkurila" pristato „Color Now 2023" kolekciją ir metų spalvą "Rosy Moment", kuri spinduliuoja šilumą, empatiją ir jausmą, kad mūsų gyvenimai yra persipynę.

V413 Rosy Moment yra „Tikkurila“ 2023 metų spalva.

Mūsų gyvenimai šioje planetoje susipynę į vieną pynę. Buvimas kartu ir rūpinimasis vienas kitu pripildo mus džiaugsmo ir laimės. Mes suteikiame vieni kitų gyvenimui spalvų. Švelnus rausvas V413 „Rosy Moment" atspalvis, spinduliuoja šilumą ir empatiją. Rausva, trapi akimirka, kai du gyvenimai susipina ir vienas kitą įgalina.

V413 Rosy Moment

Miglota, prislopinto rožinio atspalvio V413 "Rosy Moment" yra "Tikkurila" 2023 metų spalva.

Spalva, spinduliuojanti šilumą ir empatiją, jausmą, kad mūsų gyvenimai persipynę.

Kai ką tik sutikto žmogaus šypsena – tokia pažįstama. Kai atrodo, kad judviejų mintys skrieja ta pačia kryptimi, ir Jūs nekantraujate išgirsti, ką kitas pasakys. Kai Jums gera su ką tik sutiktu arba visą gyvenimą šalia esančiu žmogumi.

„Rosy Moment" spalva ir „Color Now" 2023 kolekcija

Spalva „Rosy Moment“ (V413) labai universali – galite ją naudoti bet kuriai savo namų erdvei. Ji primena rausvąjį auksą, bet jos atspalvis kitoks – švelnus ir blausus.
2023 metų spalva drąsina apsupti save spalvomis, teikiančiomis stiprybės, kaip ir šalia esantys žmonės. Naudokite netikėtas – svarbias ir jaudinančias – bendrumo akimirkas kaip varomąją jėgą ir leiskite jai atgyti Jūsų namų spalvose.

Nuspalvinkite savo vaizduotę. Tegul „Color Now" 2023 metų kolekcija jus įkvepia!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį naujiems įkvėpimams
Užsiprenumeruokite naujielaiškį
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt