Tikkurila bio-based interior paint Harmony Care

Kurkite tvaresnę ateitį su biologinės kilmės sudedamųjų dalių turinčiais dažais „Harmony Care“

Pristatome „Harmony Care“ – mūsų pirmuosius biologinės kilmės sudedamųjų dalių turinčius, aplinką tausojančius vidaus sienų dažus.

„Tvarumas kompanijai „Tikkurila“ nėra vien mados tendencija, tai mūsų varomoji jėga, jau ne vieną dešimtmetį skatinanti mus kurti naujus gaminius“, teigia kompanijos „Tikkurila“ inovatyvių vidaus dažų kūrimo specialistė Heidi Helkamo. Mes nuolat tobuliname savo gaminius ir užsibrėžėme tikslą sukurti biologinės kilmės sudedamųjų dalių turinčius dažus, kurių kokybė būtų tokia pat aukšta kaip ir visų mūsų gaminių. Mes siekiame tvarumo neaukodami kokybės.

Aukščiausia kokybė, mažiau iškastinių medžiagų
Tikkurila bio-based interior paint Harmony Care

Vienas pagrindinių dažų Harmony Care“ >>  komponentų – rišiklis – turi biologinės kilmės sudedamųjų dalių. 30 proc. šiuose dažuose esančios bendrosios organinės anglies yra biologinės kilmės. „Biologinės kilmės sudedamosios dalys gaunamos iš augalų, grūdų arba žemės ūkio atliekų“, aiškina Heidi Helkamo. Ji aktyviai dalyvavo dažų „Harmony Care“ kūrimo procese ir sako, kad tai optimalus vidaus dažų biologinės kilmės sudedamųjų dalių procentas, leidžiantis išlaikyti puikias dažų dengiamąsias savybes ir dangos patvarumą​. Šie dažai tokie pat puikūs, kaip ir vartotojų gerai žinomi bei mėgstami dažai „Harmony“, tik juose mažiau iškastinių medžiagų.

„Dažai „Harmony Care“ – labai tvarus aukščiausios klasės gaminys. Kaip ir dažai „Harmony“, jie pasižymi itin aukšta kokybe ir puikiomis savybėmis“, – sako Helkamo. Abeji dažai suteikia sienoms nuostabų aksomo efektą – kad ir kokią spalvą pasirinksite, ji atrodys švelni bei sodri. Šie visiškai matiniai dažai sukuria harmoningą, ramybę spinduliuojančią aplinką ir nuostabiai tinka miegamiesiems bei svetainėms. Išbandykite švelnius gamtos atspalvius arba sodrias, tamsias ir ryškias spalvas – šį sezoną mūsų mėgstamiausios spalvos yra „Valley“(L447), „Merino“ (Y458) ir Ficus“ (N378).

Mes žvelgiame į ateitį

Biologinės kilmės sudedamųjų dalių turintys vidaus dažai „Harmony Care“ – svarbus mūsų žingsnis kuriant ateities dažus. „Kurdami naujos kartos gaminius mes pasitelksime visą savo praktinę patirtį, nes norime, kad jie būtų patvarūs, pasižymėtų maža emisija ir tausotų aplinką. Norime rasti būdų dar labiau sumažinti jų anglies dioksido pėdsaką“, – kompanijos „Tikkurila“ ateities planus atskleidžia Heidi Helkamo. Mes stengiamės tobulinti ne tik savo  gaminius, bet ir jų pakuotes, siekiame, kad jos būtų tvaresnės. Iki 80 proc. dažų „Harmony Care“ pakuotės sudėties sudaro perdirbtas plastikas.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt