Spa nida medienos apdaila

Modernaus Nidos viešbučio fasadui ir interjerui pasirinkta medienos apdaila

Modernus viešbučio „SPA Nida“ interjero ir eksterjero apdailos sprendimas puikiai atspindi naujas šios srities tendencijas ir darniai įsilieja į Neringos kraštovaizdį.

Mediena vis dažniau naudojama viešosios paskirties pastatų apdailai kaip tvaresnė alternatyva. Puikius šios tendencijos pavyzdys – pernai Nidoje duris atvėręs viešbutis „SPA Nida“. 

Fasado dailylenčių spalva derinta prie kraštovaizdžio

Medinėmis dailylentėmis dengtas pilkas viešbučio fasadas subtiliai įsilieja į unikalų Neringos kraštovaizdį, o skandinavišką minimalizmą įkūnijantis interjeras sukuria teigiamą energiją spinduliuojančią ir atsipalaiduoti padedančią aplinką.

Fasado dailylenčių danga: vandeninė priešgaisrinė medienos dangaTikkurila Fontefire WF“ ir dažai „Tikkurila Ultra Pro“.

Interjero apdailai - termiškai apdorota mediena

Interjero apdailai pasirinkta termiškai apdorota mediena, neturinti nei sakų, nei formaldehido. Ji ne tik estetiškai atrodo, bet ir idealiai tinka SPA zonai, nes yra atspari drėgmei bei garams. Šia mediena taip pat subtiliai dekoruota ir baseino erdvė.

Dailylenčių danga: medienos apsaugos priemonė su natūraliu vašku „Tikkurila Akviwax Satin“, spalva TVT 5061.

Drėgnoms patalpoms specialios priemonės

Drėgnose patalpose esančios dailylentės padengtos natūralaus vaško turinčia medienos apsaugos priemone Tikkurila Akviwax Satin“, kuri net tik užtikrina ilgalaikę apsaugą, bet ir išryškina natūralų šiaurietiškos medienos grožį.

Šią medienos apdailos ir apsaugos priemonę galima dengti pramoniniu būdu, ji atitinka statybinių medžiagų mažos emisijos klasę M1 ir puikiai tinka pirčių suolams bei medinėmis sienų ir lubų dailylentėms, taip pat durims ir langų rėmams. Joje esantis natūralus vaškas susigeria į medieną ir sudaro drėgmei bei purvui atsparią švelnią plėvelę. Spalvinama pagal „Tikkurila“ vidaus beico ir lako spalvyną, viešbučio „SPA Nida“ interjerui pasirinktas natūraliai atrodantis švelnus rusvas atspalvis (TVT 5061).

Modernus viešbučio „SPA Nida“ interjero ir eksterjero apdailos sprendimas ne tik atspindi naujas šios srities tendencijas, bet ir pagarbą Neringos kraštovaizdžiui bei siekį kurti tvaresnę aplinką.

‎‎Interjero mediena: UAB „Brolis Timber“ gaminys „Grėtė“ ( 32×140 mm)
Architektai: UAB „Katedra“, UAB „Archispektras“
Nuotraukos: UAB „Neringos apartamentai“

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt