Medinės dailylentės

Pramoninės medinių vidaus dailylenčių dangos

Medinėms vidaus dailylentėms skirtos mūsų dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir pailgina jo eksploatavimo trukmę. Kompanija „Tikkurila“ gamina dailylenčių dangas pasitelkdama daugiau kaip per 150 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikia savo klientams profesionalias konsultacijas.

Mes siūlome įvairias interjerui ir gamybos linijoms skirtas, taip pat specializuotas dengimo sistemas.

Dangos, išryškinančios natūralų medienos grožį

Mediena – natūrali interjero apdailos medžiaga, o medinės dailylentės leidžia perkelti gamtos grožį į pastatų vidų. Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos medinių vidaus dailylenčių dangos išryškina natūralų medienos raštą. Jomis dengtos medienos spalva dėl jose esančių UV ir saulės spinduliams atsparių pigmentų žymiai ilgiau išlieka nepakitusi.

Gyvenamosiose ir visuomeninėse patalpose, kuriose paprastai vienu metu būna daug žmonių, naudojamos medinės dailylentės turi būti apsaugotos nuo ugnies. Mūsų siūlomos priešgaisrinės dangos „Fontefire“ pagal Europos gaisrinės saugos standartą EN 13501 atitinka aukščiausią medienos degumo klasę B-s1, d0.

Skaitykite daugiau apie mūsų priešgaisrines medienos dangas.

Medinės dailylentės

Greitai džiūsta, lengva dengti

Medinėms vidaus dailylentėms skirtas kompanijos „Tikkurila“ dangas lengva dengti, jos puikiai tinka pramoninėms gamybos linijoms. Mūsų dangos greitai džiūsta ir mažiau pašiaušia medieną.

Kompanijos „Tikkurila“ medienos dangos ir rekomenduojamos dengimo sistemos išbandytos su tikra mediena atliekant visus būtinus bandymus ir laikantis tarptautinių standartų reikalavimų. Mūsų dengimo sistema leidžia spalvinti šias dangas įvairiausiomis spalvomis, taip pat pageidaujant galima gauti norima spalva nuspalvintos medienos pavyzdžių.

Medinės dailylentės
Medinės dailylentės

Vidaus durų dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Mes taip pat siūlome UV kietėjimo vandenines dangas, turinčias 100 proc. sausąjį likutį. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams didinti gamybos našumą.

Mūsų serijos „Akvi“ gaminiai – „Akvilac“, „Akvi Primer“, „Akvi Top“ ir „Akviwax Satin“ – atitinka statybinių medžiagų emisijos klasę M1. Mūsų gaminamos vidaus medienos dangos atitinka naujausius aplinkosaugos standartus, jas galima naudoti Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turintiems pastatams.

Wooden panels

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt