Priešgaisrinė plieninių konstrukcijų danga

Priešgaisrinės dangos

Priešgaisrinės dangos užtikrina pasyviąją plieninių statybinių konstrukcijų apsaugą nuo gaisro.

Saugo gyvybes, turtą ir aplinką

Mūsų priešgaisrinės dangos suteikia reikiamą degumo klasę atitinkančią veiksmingą plieninių statybinių konstrukcijų apsaugą nuo gaisro. Jos padeda apsaugoti gyvybes bei turtą ir neleidžia padaryti žalos aplinkai. Tuščiaviduriams bei pilnaviduriams profiliuočiams ir įvairioms sistemoms skirtos mūsų priešgaisrinės dangos užtikrina konkurencingo storio apsauginę plėvelę.

Mūsų priešgaisrinė danga „Fontefire ST 60“ turi ženklą CE ir yra vandeninė, todėl yra tvaresnis pasirinkimas. Ją galima naudoti kartu su įvairiu gruntu bei įvairiais viršutinio sluoksnio dažais. 

Priešgaisrinių dangų veikimo principas

Kilus gaisrui plieninės konstrukcijos per 15 minučių gali įkaisti iki +500 °C, todėl jas reikia apsaugoti, kad išliktų tvirtos ir nesugriūtų.

Priešgaisrinė danga – tai plona plėvelė, kuri esant mažesnei nei +200 °C temperatūrai yra inertiška, bet esant didesniam karščiui greitai plečiasi (jos storis padidėja daug kartų) sudarydama izoliacinį putų sluoksnį. Priešgaisrinis poveikis turi pasireikšti kuo greičiau, kad būtų veiksmingas. Susidaręs putų sluoksnis labai gerai izoliuoja karštį, jis yra akytas ir gali būti iki 50 mm storio. Jis sumažina šiluminį laidumą, todėl plieninės statybinės konstrukcijos lėčiau įkaista ir ilgiau nesuyra. Plienui judant, pvz., plečiantis ar linkstant, putų sluoksnis išsilaiko ant jo paviršiaus ir besievakuojantieji turi daugiau laiko palikti pastatą.

Fontefire

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Mūsų specialistai padės Jums pasirinkti tinkamą dengimo sistemą ir dangos storį. Taip pat siūlome naudotis mūsų internetine priešgaisrinės metalo dangos storio skaičiuokle.

Priešgaisrinės metalo dangos storio skaičiuoklė

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Bandymai ir standartai

Mūsų gaminiai ir dengimo sistemos yra išbandyti ir tinkami naudoti pramoniniu būdu.
  • Degumo bandymai (ES 13381-8)
  • ETA patvirtinimas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt