Terrace decking

Pramoninės medinių terasų dangos

Medinė terasa turi būti tvirta bei patvari ir dailiai atrodyti. Kompanijos „Tikkurila“ medinių terasų dangos pailgina paengto paviršiaus tarnavimo trukmę nepaslėpdamos natūralaus medienos grožio. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 150 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Greitai džiūsta, lengva atnaujinti

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos medinių terasų dangos pasižymi puikiu atsparumu atmosferos poveikiui ir patikimai saugo medieną nuo vandens įsiskverbimo. Šias dangas lengva dengti, jos greitai džiūsta ir lėtina medienos spalvos pokyčius bei pelėsio ir mėlynų dėmių atsiradimą. Mūsų medinių terasų dangos sukurtos atšiauriam Šiaurės šalių klimatui ir jame išbandytos – gerai atlaiko lietų bei sniegą ir užtikrina medienos ilgaamžiškumą. Jomis dengtą terasą lengva atnaujinti – galima iš naujo padengti ta pačia danga arba mūsų terasų aliejumi.

Terrace decking
Terrace decking

Populiarių spalvų paletė

Medinėms terasoms skirtos mūsų dangos yra įvairių pilkų ir rudų atspalvių – dažniausiai terasoms naudojamų spalvų. Gerai įsigeriantis ir greitai džiūstantis vandeninis pusiau skaidrus lauko medienos aliejus „Pinja Colour Oil“ ir „Pinja W-Oil“ saugo medines terasas nuo drėgmės, saulės ir purvo. Šis aliejus spalvinamas įvairiomis norimomis spalvomis ir yra greitai bei lengvai dengiamas. Atnaujinamas nepramoniniu kompanijos „Tikkurila“ terasų aliejumi.
 

Dangos, padedančios kurti sveikesnę aplinką

Įkvėpta reikšmingų naujovių kompanija „Tikkurila“ kuria gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės. Beveik visos mūsų gaminamos lauko medienos dangos yra vandeninės – tai tvaresnis pasirinkimas, nes vandeninės dangos išskiria itin mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir padeda užtikrinti geresnę oro kokybę. Visi kompanijos „Tikkurila“ gaminiai atitinka naujausius aplinkosaugos standartus.

 

Padedame Jums siekti Jūsų verslo tikslų

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip padidinti gamybos proceso efektyvumą. Mūsų specialistai visada pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt