lauko dailylentes

Pramoninės lauko dailylenčių dangos

Medinėms lauko dailylentėms skirtos mūsų dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir pailgina jo eksploatavimo trukmę. Kompanija „Tikkurila“ gamina dailylenčių dangas pasitelkdama daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikia savo klientams profesionalias konsultacijas.

lauko dailylentes

Ilgalaikė medienos apsauga

Kompanijos „Tikkurila“ lauko dailylenčių dangos užtikrina puikų atsparumą atmosferos poveikiui – saugo nuo vandens įsiskverbimo, saulės spindulių ir purvo. Mūsų dangos išlieka patvarios ir patikimai tarnauja netgi nepalankiomis sąlygomis, jų ilgai nereikia atnaujinti. Jos greitai džiūsta ir pasižymi puikiu atsparumu paviršių tarpusavio lipnumui, be to, jas lengva dengti.

Mūsų gaminamos lauko medienos dangos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate, o visos mūsų rekomenduojamos dengimo sistemos išbandytos lauko sąlygomis.

Mūsų spalvinimo sistema leidžia spalvinti lauko dailylentes įvairiausiomis spalvomis – spalvų pasirinkimas itin didelis.

Lauko dailylenčių dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Beveik visos mūsų lauko medienos dangos yra vandeninės, taigi mūsų gaminiai – tvaresnis pasirinkimas. Mūsų gaminamos lauko medienos apsaugos priemonės „Pinja Protect“ turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“, o serijos „Ultra Pro“ gaminius galima naudoti šį ženklą turintiems pastatams.

Medinėms lauko dailylentėms skirtos kompanijos „Tikkurila“ dangos atitinka naujausius aplinkosaugos standartus.

Fast-drying semi-transparent and opaque solutions
Fast-drying semi-transparent and opaque solutions

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Populiariausios dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt