Transformeriai

Pramoninės elektros transformatorių, variklių ir generatorių dangos

Kompanija „Tikkurila“ jau daugiau kaip 20 metų gamina išbandytas ir patikimas elektros transformatorių, variklių ir generatorių dangas, įskaitant ir specialius pagal pramonininkų poreikius sukurtus gaminius.

Mes bendradarbiaujame su savo klientais padėdami jiems įveikti net pačius didžiausius iššūkius ir nuolat teikiame jiems technines konsultacijas.

Sudėtingos sąlygos reikalauja patikimų sprendimų 

Elektros transformatoriai, varikliai ir generatoriai paprastai naudojami ekstremaliomis sąlygomis – juos veikia cheminės medžiagos, dujos, purvas ir dulkės, jie turi atlaikyti aukštą temperatūrą, mechaninį bei atmosferos poveikį ir netgi didelę vibraciją ar aukštą druskingumą. Šių svarbių įrenginių dangos turi būti itin patvarios, kad apsaugotų juos nuo bet kokio aplinkos poveikio.

Transformeriai

Sprendimai, prisidedantys prie žmonių ir planetos gerovės

Pagal klientų poreikius mes gaminame konkrečius techninius reikalavimus atitinkančias, ekonomiškesnes arba greičiau bei lengviau dengiamas dangas. Taip pat siūlome tiesiai ant metalo dengiamas didelį sausąjį likutį turinčias dangas ir vandenines dangas, kurios yra tvaresnis pasirinkimas ir padeda mūsų klientams siekti užsibrėžtų tvarumo tikslų.

 

Kruopščiai išbandytos ir patikimos dangos

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos dangos garsėja savo patikimumu ir nekintančia kokybe, jos yra kruopščiai išbandytos, kad atitiktų mūsų aukštus kokybės standartus. Be individulius klientų poreikius atitinkančių dangų, mes taip pat siūlome gerai išbandytas ir ISO 12944, NORSOK, GOST bei kitus svarbiausius standartus atitinkančias dengimo sistemas.

Mūsų visas elektros transformatoriams, varikliams ir generatoriams skirtas dangas tiekia platus tarptautinis mūsų platintojų tinklas, garantuojantis, kad jos bus pristatytos laiku.

transformers

Patyręs ir patikimas Jūsų partneris

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Mes taip pat galime padėti Jums išsirinkti tinkamą dengimo sistemą ir atlikti dažyklų auditą, kuris leistų pagerinti bei optimizuoti Jūsų verslo procesus ir užtikrintų aukštą dengimo kokybę.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
180
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-L
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.01
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½

Bandymai ir standartai

Mūsų gaminiai ir dengimo sistemos yra išbandyti ir tinkami naudoti pramoniniu būdu.
  • Pagreitintos korozijos bandymai (ISO 12944 ir kt. bandymai)
  • Pagreitinto atmosferos poveikio bandymai (UV, ksenonas)
  • Mechaninis atsparumas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt