Pramoninės baldų dangos

Pramoninės baldų dangos

Kompanijos „Tikkurila“ pramoninės dangos suteikia baldams dailią išvaizdą bei puikią apsaugą ir žymiai pailgina jų tarnavimo trukmę. Gamindami baldų dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 150 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir savo klientams teikiame profesionalias konsultacijas.

Mes taip pat gaminame saugias vandenines dangas, atitinkančias griežtus vaikų baldams keliamus reikalavimus. 

Dangos, išryškinančios natūralų medienos grožį

Mediena – natūrali ir patvari interjero medžiaga, sukurianti natūralumo ir ilgaamžiškumo pojūtį. Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos baldų dangos išryškina natūralų medienos raštą.

Mūsų siūlomų spalvų paletė – be galo plati. Suteikite baldams išskirtinę išvaizdą naudodami natūralų medienos grožį išryškinančias arba ryškiaspalves dangas – visiškai matines arba blizgias.

Pramoninės baldų dangos

Patvarios ir lengvai valomos

Baldai – vienas pagrindinių mūsų kasdienės buities atributų, todėl jų danga turi būti lengvai valoma ir atspari šluostymui bei plovimui. Labai svarbu, kad ji būtų atspari įbrėžimams ir apsaugotų nuo aštrių daiktų, pvz., papuošalų, naminių gyvūnų nagų ar kasdienio naudojimo paliekamų žymių.

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos pramoninės baldų dangos yra itin patvarios ir visiškai atsparios įbrėžimams. Jos puikiai užpildo dengiamo paviršiaus nelygumus ir jis tampa idealiai lygus bei lengvai valomas.

Pramoninės baldų dangos

Baldų dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Mes gaminame įvairias vandenines vidaus dangas, kurios yra tvaresnis pasirinkimas. Vandeninės dangos turi mažesnį lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir padeda užtikrinti geresnę patalpų oro kokybę.

Mes taip pat siūlome UV kietėjimo vandenines dangas, turinčias 100 proc. sausąjį likutį. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams didinti gamybos našumą.

Mūsų asortimente yra dangų, atitinkančių statybinių medžiagų emisijos klasę M1, taip pat gausu naujausius aplinkosaugos standartus atitinkančių dangų, kurias galima naudoti Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turinčiuose pastatuose.

Furniture

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Kokia bebūtų Jūsų veiklos sritis, dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt