Industrial coatings for cell towers and power grid towers

Pramoninės mobiliojo ryšio bokštų ir elektros linijų atramų dangos

Kompanija „Tikkurila“ gamina apsaugines mobiliojo ryšio bokštų ir elektros linijų atramų dangas nuo tada, kai atsirado ši pramonės šaka. Mūsų dangos suteikia padengtam paviršiui nepriekaištingą apsaugą bei ilgai nekintančią spalvą ir žymiai pailgina jo eksploatavimo trukmę.

Mes siūlome įvairias remontiniam dažymui skirtas kruopštaus paviršiaus paruošimo nereikalaujančias dengimo sistemas, taip pat dangas, kurias galima dengti esant žemai temperatūrai. Keletas mūsų apsauginių dengimo sistemų yra skirtos naujiems paviršiams, taip pat ir cinkuotiems, dengti.

Mobiliojo ryšio bokštams ir elektros linijų atramoms reikia patvarios dangos

Labai svarbu, kad mobiliojo ryšio bokštų ir elektros linijų atramų dangų eksploatavimo trukmė būtų ilga. Remontinis bokštų ir atramų dažymas gali būti labai brangus, nes dėl didelio jų aukščio reikia specialiai paruoštų darbuotojų ir specialios įrangos.

Universali mūsų spalvinimo sistema mobiliojo ryšio bokštų ir elektros linijų atramų dangas leidžia spalvinti įvairiomis spalvomis, taip pat ir populiariomis signalinėmis. Mūsų dangos yra išbandytos, ypač ilgai išlaiko spalvą ir pasižymi dideliu atsparumu korozijai bei ilga eksploatavimo trukme.

Cell and grid towers

Nepriekaištingas tiekimas – visose šalyse

Mūsų tarptautinis tiekimo tinklas leidžia derinti ir optimizuoti mūsų klientų verslo procesus įvairiose šalyse. Kartais plieninės bokštų ir atramų konstrukcijos gaminamos ir surenkamos skirtingose šalyse. Kompanija „Tikkurila“ turi galimybę tiekti tuos pačius gaminius visose šalyse, kur jos gaminiai yra naudojami, tad bet kurioje šalyje yra prieinamos vienodos dengimo sistemos ir spalvos.

Mūsų gaminamą didelį sausąjį likutį turintį epoksidinį gruntą „Temacoat HS-F“ galima dengti esant žemai temperatūrai, o poliuretaniniai dažai „Temathane PC 50“ puikiai tinka, kai reikia didelį sausąjį likutį turinčios viršutinio sluoksnio dangos, ypač gerai išlaikančios blizgesį ir spalvą.

Mūsų mobiliojo ryšio bokštų ir elektros linijų atramų dangos bei dengimo sistemos yra kruopščiai išbandytos ir atitinka standarto ISO 12944 bei daugelio nacionalinių standartų reikalavimus. Kai reikia dar stipresnės apsaugos, mes galime pasiūlyti dar pažangesnių sprendimų.

 

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Mes taip pat galime padėti Jums išsirinkti tinkamą dengimo sistemą ir atlikti dažyklų auditą, kuris leistų pagerinti bei optimizuoti Jūsų verslo procesus ir užtikrintų aukštą dengimo kokybę.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
240
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-M
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.02
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½
DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
360
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-VH
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.04
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt