Railways-trains-and-trams

Pramoninės traukinių ir keleivinių bei krovininių vagonų dangos

Kompanija „Tikkurila“ jau daugiau kaip 20 metų gamina traukiniams ir keleiviniams bei krovininiams vagonams skirtas aukštos kokybės dangas. Mūsų dengimo sistemos atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus ir aukščiausius pramonės standartus.

Aukštos kokybės standartai reikalauja aukštos kokybės dangų

Traukinių ir keleivinių bei krovininių vagonų dangoms keliama daug įvairių reikalavimų. Jos turi greitai džiūti, būti lengvai dengiamos, greitai kietėti ir puikiai sukibti su dengiamu paviršiumi, kad dengimo procesas vyktų sparčiai.

Kompanija „Tikkurila“ gamina patikimas dangas, ilgai išlaikančias spalvą bei blizgesį ir mažinančias laiko bei energijos sąnaudas. Mūsų dangos pasižymi puikiu atsparumu mechaniniam ir aplinkos, pvz.: UV spindulių, lietaus bei sniego, poveikiui.

Mūsų dangos skirtos įvairioms traukinių ir keleivinių bei krovininių vagonų dalims, pvz.: keleivinių vagonų vidui bei išorei, vežimėliams, ratams, sukabinimo įtaisams, rėmams ir platformoms. Mes taip pat siūlome ypatingą dangos patvarumą užtikrinančias prekinių, pvz., biralinių, vagonų dengimo sistemas.

Tvarios dangos – žmonių ir planetos gerovei

Mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Traukiniams ir keleiviniams bei krovininiams vagonams gaminame daug vandeninių dangų, kurios yra tvaresnis pasirinkimas. Vandeninės dangos turi mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį, todėl jų emisija mažesnė.

Mūsų gaminių asortimente rasite ir tiesiai ant metalo dengiamų didelį sausąjį likutį turinčių poliuretaninių dangų ir netgi labiau aplinką tausojančių izocianato neturinčių gaminių.

Mes taip pat siūlome specialias pagal pramonininkų poreikius sukurtas dangas ir beveik neribotą spalvų pasirinkimą, įskaitant ir metalizuotas spalvas.

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Mūsų tarptautinis tiekimo tinklas leidžia derinti ir optimizuoti mūsų klientų verslo procesus įvairiose šalyse. Kartais traukinių ir vagonų dalys gaminamos ir surenkamos skirtingose šalyse. Kompanija „Tikkurila“ turi galimybę tiekti tuos pačius gaminius visose šalyse, kur jos gaminiai yra naudojami, tad bet kurioje šalyje yra prieinamos vienodos dengimo sistemos ir spalvos.

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
380
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
Im3-H
DAŽYMO SISTEMOS NR.
I.03
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½
DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
200
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-H
DAŽYMO SISTEMOS NR.
G5.04
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
SaS
DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
160
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C4-H
DAŽYMO SISTEMOS NR.
G4.04
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
SaS

Bandymai ir standartai

Mūsų gaminiai ir dengimo sistemos yra išbandyti ir tinkami naudoti pramoniniu būdu.
  • Degumo bandymai (ES 45545-2)
  • Pagreitinto atmosferos poveikio bandymai (UV, ksenonas)
  • Pagreitintos korozijos bandymai (ISO 12944 ir kt. bandymai)
  • GOST
  • Cheminis atsparumas (ISO 2812)
  • Mechaninis atsparumas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt