Tikkurila industry coating solutions

„Tikkurila“ pramoninės dangos

Nepriekaištingi ilgalaikiai sprendimai, užtikrinantys puikų rezultatą ir tausojantys aplinką.

Nepriekaištingi ilgalaikiai sprendimai, užtikrinantys puikų rezultatą ir tausojantys aplinką.

„Tikkurila“ tiekia medienos ir metalo dangas įvairioms pramonės šakoms. Pasitelkę 150 metų patirtį mes galime pasiūlyti savo klientams laiko ir atšiauraus klimato išbandytus aukščiausios kokybės gaminius bei paslaugas.

Mes ieškome būdų, kaip optimizuoti mūsų klientų gamybos procesus ir pagerinti savo gaminių eksploatacines savybes. Mūsų klientai yra užtikrinti, kad mes nuolat pasiūlysime įvairioms sudėtingoms sąlygoms ir įvairiems paviršiams skirtų patikimų sprendimų.

Padedame savo klientams siekti verslo tikslų

Esame ne tik gamintojas – padedame savo klientams siekti didesnių verslo aukštumų efektyvindami bendradarbiavimą, optimizuodami dengimo procesą, pasitelkdami technologijas tiekimui ir logistikai gerinti ir atsižvelgdami į tai, kokį vaidmenį vaidina mūsų gaminiai dar glaudesnėje ir išmanesnėje visuomenėje.

Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Tvarūs sprendimai žmonėms ir planetai

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Mūsų tikslas – diegti tvarias gamybos inovacijas ir užtikrinti kuo mažesnį mūsų gaminių poveikį aplinkai visą jų gyvavimo ciklą. Tik suprasdami savo klientų poreikius ir žinodami, kokioje aplinkoje mūsų gaminiai bus naudojami, galime sukurti aplinką tausojančias aukštos kokybės ilgaamžes dangas.

Savo klientams mes siūlome įvairias tvarias dangas, pvz.: vandenines, turinčias didelį sausąjį likutį ir dengiamas tiesiai ant metalo, taip pat neturinčias izocianato.

Siekiame būti atsakingo verslo priešakyje – prisidėti kuriant švaresnę aplinką ir spalvingesnę rytdieną. 

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt