Laminated logs

Pramoninės klijuotųjų rąstų dangos

Kompanijos „Tikkurila“ pramoninės klijuotųjų rąstų dangos žymiai pailgina padengto paviršiaus naudojimo trukmę suteikdamos patikimą ilgalaikę apsaugą. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas

Laminated logs

Saugo medieną nuo atmosferos poveikio 

Mūsų gaminamos klijuotųjų rąstų dangos labai patvarios, jas labai lengva prižiūrėti ir nereikia atnaujinti 7–10 metų. Visos mūsų lauko medienos dangos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate. Jos bet kokiu oru patikimai saugo medieną nuo vandens įsiskverbimo, spalvos pokyčių, pelėsio ir mėlynų dėmių atsiradimo.

Išlaiko natūralų medienos grožį

Skaidrus medienos antiseptikas „Pinja Indeep“ ir pusiau skaidri dažyvė „Pinja Color Plus“ išsaugo natūralų medienos grožį ir suteikia statinio išvaizdai ypatingo žavesio. Šios medienos apdailos bei apsaugos priemonės greitai džiūsta, jas lengva dengti, o dažyvę galima spalvinti įvairiomis spalvomis. Jomis padengtų klijuotųjų rąstų paviršius ne tik dailiai atrodo, bet ir būna itin glotnus.

Medienos apsaugos priemonė „Pinja Indeep“ turėtų būti naudojama tik kaip antiseptikas laikantis gaminio duomenų lape ir etiketėje pateiktų nurodymų.

Laminated logs

Tvarūs gaminiai, gerinantys gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių, visuomenės ir planetos gerovės.

Norime paskatinti rinktis tvaresnę alternatyvą, todėl beveik visos mūsų gaminamos lauko dangos yra vandeninės.

Visi kompanijos „Tikkurila“ gaminiai atitinka arba pranoksta atitinkamus aplinkosaugos reikalavimus. Mes atidžiai stebime visus cheminių medžiagų reglamentavimo pokyčius, kad būtume pasirengę tinkamai patenkinti naujus pramonės poreikius.

 

Dangos, atitinkančios Jūsų lūkesčius

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai visada pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt