Robotai

Pramoninės robotų dangos

Kompanija „Tikkurila“ jau daugiau kaip 10 metų gamina pramonines robotų dangas. Mūsų aukštos kokybės dangos patikimai apsaugo robotų paviršių ir suteikia jiems dailią išvaizdą.

Mes sukaupėme didelę patirtį kurdami dangas, skirtas įvairiems skirtingo koroziškumo aplinkoje esantiems paviršiams. Skirtingų pramonės šakų aplinkos koroziškumas yra skirtingas, pvz., perdirbamosios pramonės technikai dėl galimo cheminių medžiagų išsiliejimo reikia didesnę apsaugą nuo korozijos užtikrinančių dangų, o automobilių pramonės suvirinimo cechų ir dažyklų įrangos danga turi būti itin atspari dujoms, tirpiklių garams, tiškalams ir dulkėms.

Robotai

Nepriekaištingas tiekimas – visose šalyse

Mūsų tarptautinis tiekimo tinklas leidžia derinti ir optimizuoti mūsų klientų verslo procesus įvairiose šalyse.

Robotams mes gaminame ir labiau aplinką tausojančias vandenines dangas. Mūsų vandeniniai epoksidiniai dažai „Fontecoat EP 50“ puikiai tinka įvairioje aplinkoje naudojamiems robotams. Kai reikia chemikalams ir karščiui ypač atsparios dangos, idealus pasirinkimas – vandeninio epoksidinio grunto „Temakeep“ ir vandeninių epoksidinių fenolinių dažų „Temaline EPL 100“ derinys.

Mūsų gaminamas pramonines robotų dangas galima spalvinti įvairiomis spalvomis, įskaitant ir metalizuotas spalvas.

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Mes taip pat galime padėti Jums išsirinkti tinkamą dengimo sistemą ir atlikti dažyklų auditą, kuris leistų pagerinti bei optimizuoti Jūsų verslo procesus ir užtikrintų aukštą dengimo kokybę.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Bandymai ir standartai

Mūsų gaminiai ir dengimo sistemos yra išbandyti ir tinkami naudoti pramoniniu būdu.
  • Pagreitintos korozijos bandymai (ISO 12944 ir kt. bandymai)
  • Cheminis atsparumas (ISO 2812)
  • Mechaninis atsparumas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt