Fast-drying stain solutions for garden furniture

Pramoninės medinių lauko baldų dangos

Lauko baldai kasmet turi atlaikyti atšiaurų šaltąjį sezoną ir atrodyti puikiai atėjus pavasariui. Kompanijos „Tikkurila“ dangos suteikia lauko baldams dailią išvaizdą ir pailgina padengto paviršiaus eksploatavimo trukmę. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Ilgai išliekantis natūralus grožis

Iš medienos pagaminti lauko baldai ne tik dailiai atrodo, bet ir ilgai tarnauja. Kompanijos „Tikkurila“ pramoninės dangos paryškina natūralų medienos grožį ir daro ją dar patvaresnę užtikrindamos puikų atsparumą atmosferos poveikiui ir patikimai apsaugodamos nuo vandens įsiskverbimo.

Mūsų gaminamas dangas lengva dengti, jos greitai džiūsta ir saugo medieną nuo spalvos pokyčių, pelėsio ir mėlynų dėmių atsiradimo. Mūsų dangos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate – dėl išskirtinio patvarumo jos idealiai tinka medienos pramonei.

Išskirtinę išvaizdą suteikiančios spalvos

Itin gausi mūsų siūlomų spalvų paletė leidžia bet kokio stiliaus lauko baldams suteikti išskirtinę išvaizdą. Galite išryškinti natūralų medienos grožį arba rinktis ryškiaspalves įvairaus blizgumo dangas.

Mes siūlome įvairias dengimo sistemas, tinkamas tiek dengtoje terasoje laikomiems, tiek be priedangos stovintiems ir atmosferos veikiamiems lauko baldams. Baldų užsakovas gali pats pasirinkti viršutinio sluoksnio dangą ir jo poreikius atitinkantį blizgumą. Aukštos kokybės ir patvarumo pageidaujantiems klientams rekomenduojame dengimo sistemą, kurią sudaro vienas sluoksnis medienos dažyvės Pinja Wood Stain ir du sluoksniai spalvinamo lako „Pinjalac HB 30“.

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamas pramonines medienos dangas lengva atnaujinti. Jos nenusilupa, net jei baldai laikomi ekstremaliomis sąlygomis, todėl baldų spalva ilgai išlieka vienoda. Jomis dengtas paviršius atsparus plovimui ir valymui, todėl lengva išlaikyti baldus švarius.

Dangos, didinančios žmonių ir planetos gerovę

Įkvėpta reikšmingų naujovių kompanija „Tikkurila“ kuria gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Beveik visos mūsų gaminamos lauko medienos dangos yra vandeninės. Tokios dangos – tvaresnis pasirinkimas, nes išskiria itin mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir padeda užtikrinti geresnę patalpų oro kokybę. Mūsų serijos „Pinja Protect“ gaminiai turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“, o serijos „Ultra Pro“ gaminius galima naudoti šį ekologinį ženklą turinčiuose pastatuose.

Green building

Padedame Jums siekti Jūsų verslo tikslų

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Kokia bebūtų Jūsų veiklos sritis, mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt