Pramoninės medinių apvadų dangos

Pramoninės medinių apvadų dangos

Kompanijos „Tikkurila“ pramoninės medinių apvadų dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir didina jo patvarumą. Mes gaminame jas pasitelkdami daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Mes siūlome įvairias interjerui ir technikai skirtas, taip pat specializuotas dengimo sistemas.

Pramoninės medinių apvadų dangos

Lengva dengti, greitai džiūsta

Mediniams apvadams skirtas kompanijos „Tikkurila“ dangas lengva dengti, jos puikiai tinka pramoninėms gamybos linijoms. Šios dangos greitai džiūsta ir mažiau pašiaušia medieną.

Kompanijos „Tikkurila“ medienos dangos ir rekomenduojamos dengimo sistemos išbandytos su tikra mediena atliekant visus būtinus bandymus ir laikantis tarptautinių standartų reikalavimų.    

Didelė spalvų įvairovė

Mediniai apvadai dažniausiai naudojami sienų ir lubų apdailai, kad jos atrodytų nepriekaištingai. Didelė mūsų siūlomų spalvų įvairovė leidžia išsirinkti tinkamą apvadų spalvą kiekvienam interjerui.

Skirtingose šalyse apvadai gaminami iš skirtingos medienos. Šiaurės šalyse dažniausiai naudojamos MDF plokštės ir pušies mediena, o Pietų Europoje populiari įvairi mediena, pvz., dažnai naudojamas ąžuolas. Ąžuolinius apvadus paprastai geriausia lakuoti.

Tvarios dangos – žmonių ir planetos gerovei

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Mes taip pat gaminame UV kietėjimo vandenines dangas, kad galėtume pasiūlyti Jums tvaresnį pasirinkimą. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams didinti gamybos našumą.

Mūsų asortimente yra dangų, atitinkančių statybinių medžiagų emisijos klasę M1. Visos mūsų vidaus dangos atitinka naujausius aplinkosaugos standartus, jas taip pat galima naudoti Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turinčiuose pastatuose.

Pramoninės medinių apvadų dangos

Kartu kuriame geresnę ateitį

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt