Wooden_stairs

Pramoninės medinių laiptų dangos

Mūsų pramoninės medinių laiptų dangos didina padengto paviršiaus atsparumą ir suteikia jam nepriekaištingą apsaugą. Gamindami šias dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Išryškina natūralų medienos grožį

Laiptai – svarbus namų interjero elementas ir iškalbinga jo visumos dalis.

Medinių laiptų dizainas labai įvairus – nuo tradicinio iki itin modernaus. Bespalvė danga leidžia išryškinti natūralų laiptų medienos grožį, o ryškios spalvos gali paversti juos išskirtiniu interjero akcentu. Itin plati mūsų spalvų paletė atveria daugybę alternatyvų, kad būtų lengva išsirinkti tinkamą spalvą bet kokio stiliaus interjerui.

Durable systems for demanding surfaces
Wooden stairs

Patvarios ir lengvai valomos

Laiptai paprastai yra stipriai veikiami mechaniškai, todėl jų danga turi būti itin atspari dilimui. Labai svarbu, kad ji būtų ypač patvari ir apsaugotų nuo naminių gyvūnų nagų ar batų paliekamų žymių. Be abejo, ji turi būti lengvai valoma ir gerai atlaikyti plovimą bei šluostymą.

Kad laiptais būtų saugu naudotis, jų danga turi būti neslidi.

Laiptų dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės.

Mes gaminame įvairias vandenines vidaus dangas, kurios yra tvaresnis pasirinkimas. Vandeninės dangos turi mažesnį lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir padeda užtikrinti geresnę patalpų oro kokybę.

Mes taip pat siūlome UV kietėjimo, vandenines ir 100 proc. sausąjį likutį turinčias dangas. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams didinti gamybos našumą.

Mūsų asortimente yra dangų, atitinkančių statybinių medžiagų emisijos klasę M1, taip pat gausu naujausius aplinkosaugos standartus atitinkančių dangų, kurias galima naudoti Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turinčiuose pastatuose.

Green building

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Kokia bebūtų Jūsų veiklos sritis, dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt