Pramoninės vidaus durų dangos

Pramoninės vidaus durų dangos

Mūsų pramoninės vidaus durų dangos suteikia padengtam paviršiui nepriekaištingą apsaugą ir žymiai pailgina jo naudojimo trukmę. Gamindami pramonines vidaus durų dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Mes siūlome įvairias interjerui ir technikai skirtas, taip pat specializuotas dengimo sistemas.

Pramoninės vidaus durų dangos

Patvarios ir lengvai valomos

Vidaus durys nuolat liečiamos bei varstomos ir jas reikia dažnai valyti, todėl jų danga turi būti lengvai valoma ir atspari šluostymui bei plovimui. Labai svarbu, kad ji būtų atspari įbrėžimams ir apsaugotų nuo aštrių daiktų, pvz., žiedų, naminių gyvūnų nagų ar kasdienio naudojimo paliekamų žymių.

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos pramoninės vidaus durų dangos yra itin patvarios ir visiškai atsparios įbrėžimams. Jos puikiai užpildo dengiamo paviršiaus nelygumus ir jis tampa idealiai lygus bei lengvai valomas. Mūsų medienos dangos ir rekomenduojamos dengimo sistemos išbandytos su tikra mediena atliekant visus būtinus bandymus.  

Vidaus durys dažniausiai dažomos baltai, bet mūsų universali spalvinimo sistema leidžia rinktis iš daugybės spalvų ir pagyvinti interjerą ryškiu akcentu. Mes taip pat gaminame masyvinės medienos durims skirtą beicą bei laką.

Dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės. Mes gaminame įvairias vandenines vidaus dangas, kurios yra tvaresnis pasirinkimas, nes išskiria mažesnį lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį arba visai jų neišskiria.

Mes taip pat siūlome UV kietėjimo vandenines dangas, turinčias 100 proc. sausąjį likutį. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams didinti gamybos našumą.

Vidaus durims mes taip pat siūlome keletą dangų, atitinkančių statybinių medžiagų emisijos klasę M1. Visos mūsų vidaus dangos atitinka naujausius aplinkosaugos standartus, jas taip pat galima naudoti Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turinčiuose pastatuose.

Pramoninės vidaus durų dangos
Pramoninės vidaus durų dangos

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt