Vlantana

Daugiau kaip 5 000 litrų dažų - naujų logistikos centro sandėlių metalinėms konstrukcijoms

Naujausiai „Vlantanos“ investicijai apsaugoti – įmonės logistikos centre Klaipėdoje pastatytų naujų didžiulių sandėlių metalinėms konstrukcijoms padengti – sunaudota daugiau kaip 5 000 litrų kompanijos „Tikkurila“ dažų.

Šalia Klaipėdos uosto įsikūręs „Vlantanos“ logistikos centras teikia įvairias sandėliavimo paslaugas – nuo krovos darbų iki prii­ma­mo kro­vi­nio ko­ky­bės tik­ri­ni­mo bei mui­ti­nės pa­slau­gų. 2020 m. pastačius naujas 32 000 m² sandėliavimo patalpas bendras „Vlantanos“ sandėlių plotas padidėjo iki 55 000 m² ir ji tapo didžiausiu bei moderniausiu logistikos centru Vakarų Lietuvoje.

Vlantana
Nuotr. Vlantana

Šio didžiulio statinio metalo konstrukcijas pagamino, nudažė ir sumontavo UAB „Nordec“ (anksčiau „Ruukki Lietuva“), jau daugiau kaip 80 metų projektuojanti, gaminanti ir montuojanti metalo konstrukcijas sudėtingiems statybos projektams. Įmonės kompetencija ir patirtis leidžia jai prisiimti atsakomybę praktiškai už visus klientų projektų įgyvendinimo etapus: projektavimą, gamybą, vadovavimą subrangovams ir montavimą.

Sėkmingas bendradarbiavimas jau daugiau kaip dešimtmetį

UAB „Nordec“ bendradarbiauja su kompanija „Tikkurila“ jau daugiau kaip dešimtmetį, kartu dalyvavo įvairiuose projektuose. „Vlantanos“ logistikos centro sandėlių statyba buvo didelės apimties projektas, metalo konstrukcijoms padengti prireikė daugiau kaip 5 000 litrų dažų, bet dėl sklandaus įmonių bendradarbiavimo įgyvendinant projektą pavyko išvengti bet kokių trikdžių.

„Bendradarbiaujame su kompanija „Tikkurila“ daugiau nei dešimtmetį ir žinome, kad visada galime pasitikėti savo kolegomis“,  – sako UAB „Nordec“ vadovas Gediminas Razma.

Šis didelės apimties projektas pareikalavo ne tik didelio kiekio dažų, bet ir sklandaus bendradarbiavimo, profesionalių patarimų bei paslaugų ir mes buvome užtikrinti, kad „Tikkurila“ mūsų nenuvils. Profesionalų komanda greitai reaguodavo į visus mūsų prašymus ir pasiūlydavo mums lanksčius gaminių pristatymo terminus, kad galėtume laiku įvykdyti projektą ir pateikti jo užsakovui nepriekaištingą rezultatą.
Gediminas Razma, UAB „Nordec“ vadovas

Spartesnis dengimas su „Temadur SC-F 50“

„Projektui reikėjo greitai džiūstančių dažų, itin atsparių atmosferos poveikiui ir dilimui. Poliuretaniniai dažai „Temadur SC-F 50“ – turintys antikorozinių pigmentų, spalvinami įvairiomis spalvomis, lengvai valomi ir gerai išlaikantys spalvą bei blizgesį – buvo idealus pasirinkimas. Kadangi projektui reikėjo didelio dažų kiekio, patraukli kaina taip pat buvo svarbus veiksnys priimant sprendimą“, – sako UAB „Tikkurila“ pramoninių metalo dangų vadybininkas Povilas Kvajauskas.

Dažai „Temadur SC-F 50“ savo savybėmis pranoksta tradicinius epoksidinius poliuretaninius dažus. Jie gali būti naudojami kaip vienasluoksniai dažai, be to, juos galima dengti tiesiai ant metalo nenaudojant grunto, todėl dengimo procesas yra spartesnis ir sumažėja bendrosios išlaidos. Šiuos dažus galima naudoti tiek dažykloje, tiek lauko sąlygomis, jie itin atsparūs UV spinduliams, todėl puikiai tinka transportuojant ar montuojant pažeistai dažų dangai atkurti – nebūna spalvos skirtumų.

Atsižvelgdami į projekto reikalavimus įmonės „Tikkurila“ specialistai rekomendavo dažus „Temadur SC-F 50“ ir mes džiaugiamės pasinaudoję šia rekomendacija, – reziumuoja Gediminas. – Tikime ir pasitikime įmonės specialistų kompetencija, todėl esame tikri, kad tai optimalus sprendimas. Nepaisanti COVID-19 pandemijos keliamų iššūkių mūsų aptarnavimas buvo puikus, dažai buvo pristatomi greitai – tai dar viena paskata ir toliau bendradarbiauti su įmone „Tikkurila“ ir rinktis jos gaminius.
Gediminas Razma, UAB „Nordec“ vadovas

Kompanijos „Tikkurila“ vizija – kurti tvarią ateitį užtikrinančius gaminius. Nuo 1862 m. veikianti kompanija nuolat tobulina savo gaminius, meistriškai išlaikydama vis griežtėjančių aplinkosaugos reikalavimų ir aukštų šiaurietiškų kokybės standartų pusiausvyrą. Jos gaminiai vertinami dėl ilgaamžiškumo, patikimumo ir aplinką bei dažytojų sveikatą tausojančios sudėties.  Be to, pramoninės metalo dangos yra išbandytos tiek laboratorijose, tiek realioje aplinkoje. Visos metalo dangos atitinka pasaulinį apsaugos nuo korozijos standartą ISO 12944. Mes taip pat turime dengimo sistemų, atitinkančių kitus standartus, įskaitant Norvegijos standartą NORSOK, Suomijos standartą SILKO ir Rusijos standartą GOST.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt