Wooden playground elements

Pramoninės medinių žaidimų aikštelių konstrukcijų dangos

Akį traukiančiomis ir žaisti bei džiaugtis vaikus skatinančiomis ryškiomis spalvomis nudažytos medinės vaikų žaidimų aikštelių konstrukcijos turi dailiai atrodyti ir ilgai tarnauti. Medinėms žaidimų aikštelių konstrukcijoms skirtos kompanijos „Tikkurila“ dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir pailgina jo eksploatavimo trukmę. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Spalvinga ir ilgalaikė medienos apsauga

Mūsų gaminamos medinių žaidimų aikštelių konstrukcijų dangos išsiskiria sodriomis bei ryškiomis spalvomis, ilgai neišblunka ir gerai išlaiko blizgesį, taip pat yra atsparios trinčiai bei smėliui. Jos yra išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate, ilgai tarnauja bet kokiu oru ir patikimai saugo nuo drėgmės, šalčio bei karščio.

Mūsų pramoninių dangų atsparumas atmosferos poveikiui nustatomas atliekant pagreitinto atmosferos poveikio (QUV) ir kitus bandymus. Jos taip pat išbandomos mūsų gamykloje pagal standartą EN 927 ir Rusijos standartą GOST.

Wooden playground elements
Wooden playground elements

Saugiam žaidimui patalpose

Jei medinės vaikų žaidimų aikštelių konstrukcijos naudojamos patalpose, jų dangoms keliami papildomi reikalavimai. Statybinių medžiagų emisijos klasę M1 atitinkančios mūsų medienos dangos „Akvi Primer MP“, „Akvi Top DS 25“ ir „Akvilavc FD 25“ atitinka griežtus kvapo, lakiųjų organinių junginių (LOJ), formaldehido ir amonio emisijos reikalavimus. Mūsų medienos dangų asortimente taip pat yra gaminių, atitinkančių ES direktyvos 2009/48/EB dėl žaislų saugos ir standarto EN 71-3:2013+A3:2018 „Žaislų sauga. 3 dalis. Tam tikrų elementų migracija“ reikalavimus.

Tvarūs gaminiai, gerinantys gyvenamosios aplinkos kokybę 

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių, visuomenės ir planetos gerovės. 

Norime paskatinti rinktis tvaresnę alternatyvą, todėl beveik visos mūsų gaminamos lauko dangos yra vandeninės. Mūsų asortimente yra dangų, turinčių Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“, taip pat tokių, kurias galima naudoti šį ekologinį ženklą turinčiuose pastatuose.

Visi mūsų gaminiai atitinka arba pranoksta atitinkamus aplinkosaugos reikalavimus. 

Dangos, atitinkančios Jūsų poreikius

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
DAŽYMO SISTEMA
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt