Heat exchangers

Pramoninės šilumokaičių dangos

Kompanija „Tikkurila“ jau daugiau kaip 20 metų bendradarbiauja su pasaulyje pirmaujančiu šilumokaičių gamintoju tiekdama aukštos kokybės tvarias pramonines šilumokaičių dangas ir ši partnerystė nuolat stiprėja. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, mes padėsime Jums rasti tinkamą sprendimą ir teiksime technines konsultacijas bei visokeriopą pagalbą kiekviename žingsnyje.

Heat exchanger

Specialios dangos – ypatingiems poreikiams

Veikdami šilumokaičiai turi atlaikyti vidutinį mechaninį ir cheminį poveikį, todėl jų paviršius turi būti apsaugotas itin atsparia danga. Mūsų aukštos kokybės dangos taip pat atitinka aukščiausius higienos reikalavimus – tai dar vienas svarbus aspektas. Daugeliui mūsų klientų reikia specifinių sprendimų, todėl mes dirbame kartu su jais, kad sukurtume jų pageidaujamas dangas – atitinkančias ypatingus techninius reikalavimus, greičiau ir lengviau dengiamas arba ekonomiškesnes.

Tvarumas – mūsų išskirtinumas

Mes siūlome daug įvairių tvaresnių sprendimų – nuo vandeninių (pvz., serija „Fontecoat FD“) iki tiesiai ant metalo dengiamų didelį sausąjį likutį turinčių dangų. Šios labiau aplinką tausojančios alternatyvos – puikus pasirinkimas siekiant užsibrėžtų tvarumo tikslų. Visi mūsų gaminiai yra aukštos kokybės ir atitinka deklaruojamas technines savybes. Jie laiku pristatomi klientams per mūsų platų tarptautinį platintojų tinklą.

Sustainability

Kruopštūs bandymai užtikrina patikimumą

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos dangos yra kruopščiai išbandomos ir tik tada pasiekia klientus. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kad būtų atlikti bet kokie jiems reikalingi specifiniai bandymai.

 

Sėkmingas bendradarbiavimas

Bendradarbiaudami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę.

Mūsų specialistai gali padėti Jums išsirinkti tinkamą dengimo sistemą ir atlikti dažyklų auditą, kuris leistų pagerinti bei optimizuoti Jūsų verslo procesus ir užtikrintų aukštą dengimo kokybę. Mes visada pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
180
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-L
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.01
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½
DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
240
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-M
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.02
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½
DAŽYMO SISTEMA
SAUSOS PLĖVELĖS STORIS (µM)
180
KOROZIŠKUMO KATEGORIJA/PATVARUMAS
C5-L
DAŽYMO SISTEMOS NR.
C5.01
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Sa2½

Bandymai ir standartai

Mūsų gaminiai ir dengimo sistemos yra išbandyti ir tinkami naudoti pramoniniu būdu.
  • Pagreitintos korozijos bandymai (ISO 12944 ir kt. bandymai)
  • Mechaninis atsparumas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt