Medienos gaminių brošiūros

„Fontefire WF“

„Fontefire WF“ brošiūra

„Fontefire WF“ – nauja itin veiksminga priešgaisrinė medienos danga. Veikiama karščio ji plečiasi suteikdama daugiau laiko išgelbėti žmonių gyvybes. Ši universali danga tinka tiek vidaus, tiek lauko dailylentėms.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Fontefire WF Clear“

Tikkurila Fontefire WF Clear brošiūra

Vandeninis lakas „Fontefire WF Clear“ užtikrina ypač veiksmingą patalpose esančių minkštos medienos paviršių apsaugą nuo ugnies. Jis ne tik išryškina medienos grožį, bet ir leidžia ją naudoti patalpose, kurioms keliami griežčiausi gaisrinės saugos reikalavimai, pvz., ligoninėse ir mokyklose. 

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Pinja Color Plus“

Vandeninė spalvinama pusiau skaidri lauko medienos dažyvė „Pinja Color Plus“ skirta naudoti pramoniniu būdu. Šia didelį sausąjį likutį turinčia dažyve padengto paviršiaus nereikia perdažyti iki 10 metų.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Ultra Pro“

„Ultra Pro“ – tai biocidų turintys vienkomponenčiai vandeniniai poliakriliniai viršutinio sluoksnio dažai, užtikrinantys veiksmingą medienos apsaugą. Pagrindinis šios serijos dažų pranašumas yra tas, kad juos naudojant nereikia atskiro grunto. Jie turi alkido, todėl geriau prilimpa prie grynos medienos, be to, yra labai mažai laidūs vandeniui. Šiuos dažus galima spalvinti įvairiausiomis spalvomis – tai leidžia patenkinti skirtingus vartotojų poreikius.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Pinjadur“

„Pinjadur“ – naujoviški vandeniniai poliuretaniniai dažai, skirti išoriniams langų rėmams, lauko durims ir pluoštinio cemento paviršiams. Jie taip pat tinka vidaus durims, virtuvės ir vonios kambario spintelėms ir kt. Dažai „Pinjadur“ tausoja aplinką, todėl yra ypač paklausūs.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

 

„Luminol“

„Luminol“ – spalvinami vandeniniai UV kietėjimo dažai.

Vandeninės UV kietėjimo dangos yra atsparesnės chemikalams, įbrėžimams ir dilimui nei įprastos vandeninės dangos, todėl jų paklausa rinkoje vis auga.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Akvilac FD“ serija 

Šis aplinką tausojantis lakas skirtas mediniams baldams. Mažesnis lakiųjų organinių junginių kiekis – svarbiausia paskata pereiti nuo tirpiklinių gaminių prie vandeninių.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Akvi Isolator“

Vandeniniai akriliniai gruntiniai dažai „Akvi Isolator“ sukurti medienos taninų ir sakų išsiskyrimui mažinti. Puikiai tinka greitoms gamybos linijoms.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

 

„Pinja Flex Combi“ 

Greitai džiūstantys vienkomponenčiai vandeniniai poliakriliniai viršutinio sluoksnio dažai „Pinja Flex Combi“ skirti mediniams išoriniams langų rėmams ir lauko durims dažyti. Siekiant sumažinti dažymo išlaidas juos taip pat galima naudoti kaip gruntą. 

 

Žiūrėti brošiūrą

 

 

„Pinjalac HB“ 

Kuriant šiuos gaminius svarbiausias kriterijus buvo atsparumas atmosferos poveikiui. Mažas laidumas vandeniui ir apsauga nuo UV spindulių – labai svarbios savybės, kaip ir elastingumas bei gebėjimas gerai išlaikyti spalvą ir blizgesį.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Dicco Crystal“ serija

Dvikomponenčiai rūgštiniai dažai „Dicco Crystal“ skirti naudoti pramoniniu būdu. Jie tinka baldams, durims ir įvairiems mediniams bei medienos plaušų plokščių paviršiams. Tai aukštos kokybės viršutinio sluoksnio dažai, džiūstantys greičiau nei tradiciniai rūgštiniai dažai. Jie ilgiau išlaiko spalvą ir neturi aromatinių tirpiklių, juos taip pat paprasta naudoti, kaip ir įprastus rūgštinius dažus.

 

Žiūrėti brošiūrą

 

„Dicco Crystal 30 White“

Šie naujos kartos dvikomponenčiai rūgštiniai viršutinio sluoksnio dažai puikiai užpildo ir paslepia paviršiaus nelygumus. Dėl sudėtyje esančio naujo polimero jie ilgiau išlieka visiškai balti ir juos netgi lengviau naudoti nei tradicinius dažus.

 

Žiūrėti brošiūrą

has been added to saved.
has been removed from saved.
lt