Laminated wooden construction elements

Pramoninės klijuotosios medienos konstrukcijų elementų dangos

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos klijuotosios medienos konstrukcijų elementų dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir žymiai pailgina padengto paviršiaus naudojimo trukmę. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 150 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Užtikrina medienos ilgaamžiškumą ir dailią išvaizdą

Klijuotosios medienos konstrukcijų elementams skirtos mūsų dangos patikimai saugo padengtą medieną nuo drėgmės pokyčių ir skilinėjimo. Jos taip pat atsparios atmosferos poveikiui ir neleidžia į lauke esančią medieną įsiskverbti vandeniui.

Visas mūsų medienos dangas lengva dengti, be to, jos greitai džiūsta. Jos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate ir užtikrina ypatingą medienos ilgaamžiškumą.

Laminated wooden construction elements
Laminated wooden construction elements

Ilgalaikė ir patvari apsauga

Dažai „Ultra Pro 30“ patikimai saugo lauko medieną nepalankiomis klimato sąlygomis. Jie puikiai tinka klijuotosios medienos konstrukcijų elementams, nes užtikrina ilgalaikę dažyto paviršiaus apsaugą nuo atmosferos poveikio, drėgmės, saulės ir purvo. Juos galima naudoti ir kaip gruntą, ir kaip viršutinio sluoksnio dažus.

Medienos impregnantas Pinja Indeep“ ir spalvinama dažyvė Pinja Wood Stain saugo medieną nuo drėgmės, spalvos pokyčių, pelėsio ir mėlynų dėmių atsiradimo. Šiuos gaminius lengva dengti, jie greitai džiūsta, o didelis spalvų pasirinkimas leidžia žaviai išryškinti klijuotosios medienos konstrukcijų elementus. Lauko medienos dažai „Pinja Top“ sudaro prie metų laikų kaitos prisitaikančią vandeniui atsparią elastingą plėvelę, leidžiančią medienai „kvėpuoti“.

Medienos apsaugos priemonė „Pinja Indeep“ turėtų būti naudojama tik kaip impregnantas laikantis gaminio duomenų lape ir etiketėje pateiktų nurodymų.

Tvarūs gaminiai, gerinantys gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės. Beveik visos lauko medienai skirtos mūsų dangos yra vandeninės – tai reiškia, kad jos yra tvaresnis pasirinkimas.

Mūsų serijos „Pinja Protect“ gaminiai turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“, o serijos „Ultra Pro“ gaminius galima naudoti šį ekologinį ženklą turinčiuose pastatuose.

Visi kompanijos „Tikkurila“ gaminiai atitinka naujausius aplinkosaugos reikalavimus.

 

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai visada pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt