Exterior logs

Pramoninės lauke naudojamų rąstų dangos

Lauke naudojamiems rąstams skirtos kompanijos „Tikkurila“ dangos užtikrina optimalią padengto paviršiaus apsaugą ir pailgina jo eksploatavimo trukmę. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 150 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Patikimos ir lengvai prižiūrimos

Mūsų gaminamas lauke naudojamų rąstų (apvalių ir stačiakampių) dangas labai lengva prižiūrėti. Jos itin atsparios atmosferos poveikiui ir patikimai saugo medieną nuo vandens įsiskverbimo.

Lauko medienai perdažyti ir dangai atnaujinti siūlome atmosferos poveikiui ypač atsparius serijos „Valtti“ gaminius. Mūsų lauko medienos dangos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate – dėl išskirtinio patvarumo jos idealiai tinka lauke naudojamiems rąstams apsaugoti.

Exterior logs
Log house

Lengva dengti, užtikrina ilgalaikę apsaugą

Lauke naudojamiems rąstams skirtą mūsų dengimo sistemą sudaro vienas sluoksnis medienos impregnanto Pinja Indeep“* ir du sluoksniai spalvinamos dažyvės Pinja Wood Stain. Ši dengimo sistema saugo medieną nuo vandens įsiskverbimo, spalvos pokyčių, pelėsio ir mėlynų dėmių atsiradimo. Abu gaminius lengva dengti, jie greitai džiūsta, o didelis spalvų pasirinkimas leidžia nuostabiai išryškinti apvalių rąstų grožį.

*Medienos apsaugos priemonė „Pinja Indeep“ turėtų būti naudojama tik kaip impregnantas laikantis gaminio duomenų lape ir etiketėje pateiktų nurodymų.

Tvarūs gaminiai, gerinantys gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių, visuomenės ir planetos gerovės.

Norime paskatinti rinktis tvaresnę alternatyvą, todėl beveik visos mūsų gaminamos lauko dangos yra vandeninės.

Visi kompanijos „Tikkurila“ gaminiai atitinka naujausius aplinkosaugos reikalavimus. Mes atidžiai stebime visus cheminių medžiagų reglamentavimo pokyčius, kad būtume pasirengę tinkamai patenkinti naujus pramonės poreikius.

 

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt