Interior wooden boards

Pramoninės vidaus apdailinės medienos dangos

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos vidaus apdailinės medienos dangos užtikrina dailią padengto paviršiaus išvaizdą ir ilgalaikę apsaugą. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Apdailinei medienai reikia patvarios dangos

Skirtingoms vidaus apdailinės medienos dangoms keliami skirtingi reikalavimai. Glaistas turi nepriekaištingai užpildyti dengiamo paviršiaus nelygumus, būti lengvai šlifuojamas ir greitai džiūti, o medienos kraštams naudojamos dangos turi pasižymėti puikia dengiamąja geba.

Vidaus apdailinei medienai mes siūlome greitos gamybos linijoms specialiai sukurtą vandeninį glaistą „Putty Pine HB“ ir ypač gerai su įvairiais paviršiais sukimbantį dvikomponentį betirpiklį epoksidinį glaistą „Colofill“.

Interior wooden boards
Interior wooden boards

Ilgai užtikrina dailią išvaizdą

Vidaus apdailinei medienai skirtos mūsų dangos užtikrina estetišką padengto paviršiaus išvaizdą išryškindamos natūralų medienos grožį arba suteikdamos dėmesį traukiančią žavią spalvą. Mūsų siūlomų spalvų paletė – labai plati, taip pat galite rinktis norimą blizgumo laipsnį – nuo visiškai matinio iki visiškai blizgaus.

Mes garsėjame dangomis, kurios niekada nenuvilia ir puikiai tinka pramoninėms gamybos linijoms. Mūsų dangos greitai džiūsta ir pasižymi puikiu atsparumu paviršių tarpusavio lipnumui – tai padeda didinti gamybos našumą. Be to, jas lengva dengti, ypač vienkomponentes.

Dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės. Mūsų tikslas – kurti aplinką tausojančius gaminius, atitinkančius visus aktualius aplinkosaugos standartus.

Mes taip pat siūlome UV kietėjimo dangas – tiek vandenines, tiek turinčias 100 proc. sausąjį likutį. Šios modernios dangos užtikrina tokį pat kokybišką rezultatą, kaip ir tradicinės tirpiklinės dangos, tačiau pasižymi mažesne emisija, todėl yra saugesnės. UV kietėjimo technologija taip pat leidžia mūsų klientams padidinti gamybos našumą.

 

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų talentingi specialistai įvairiose šalyse pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

DAŽYMO SISTEMA
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt