Exterior wooden boards

Pramoninės lauko apdailinės medienos dangos

Kompanijos „Tikkurila“ gaminamos lauko apdailinės medienos dangos užtikrina dailią padengto paviršiaus išvaizdą bei ilgalaikę apsaugą ir žymiai pailgina jo naudojimo trukmę. Gamindami pramonines dangas mes pasitelkiame daugiau kaip per 160 metų įgytą patirtį bei kompetenciją ir teikiame savo klientams profesionalias konsultacijas.

Ilgai užtikrina dailią išvaizdą

Mes garsėjame dangomis, kurios niekada nenuvilia ir puikiai tinka pramoninėms gamybos linijoms. Mūsų dangos greitai džiūsta ir pasižymi puikiu atsparumu paviršių tarpusavio lipnumui – tai padeda didinti gamybos našumą. Be to, jas lengva dengti, ypač vienkomponentes.

Mūsų dangos sudaro vienodą nelaidžią plėvelę, saugančią medieną nuo drėgmės bei purvo ir veiksmingai mažinančią jos skilinėjimą. Padengto paviršiaus spalva ilgai išlieka vienoda ir atrodo nepriekaištingai.

Universali mūsų spalvinimo sistema leidžia spalvinti lauko apdailinės medienos dangas įvairiomis spalvomis – siūlomų spalvų paletė labai plati.

Exterior wooden boards
Exterior wooden boards

Nepriekaištingai išlaiko spalvą ir blizgesį esant atšiauriam klimatui

Lauko apdailinei medienai skirtos kompanijos „Tikkurila“ dangos pritaikytos itin nepalankioms aplinkos sąlygoms. Jos išbandytos atšiauriame Šiaurės šalių klimate ir ilgai tarnauja bet kokiu oru.

Mūsų lauko apdailinės medienos dangos pasižymi labai mažu laidumu vandeniui. Vandeninis poliuretaninis gruntas „Pinjadur Primer“ ir vandeniniai poliuretaniniai dažai „Pinjadur 30“ – du lauko apdailinei medienai skirti mūsų gaminiai – užtikrina patikimą apsaugą nuo įbrėžimų ir atmosferos poveikio. Lauko apdailinei medienai apsaugoti mes siūlome ir daugiau ilgaamžių dangų: serijos „Ultra Pro“ dažus, dažus „Pinja Flex Combi 25“, dažyvę „Pinja Wood Stain“ ir laką „Pinjalac HB 30“.

Dangos, gerinančios gyvenamosios aplinkos kokybę

Įkvėpti reikšmingų naujovių mes kuriame gaminius, prisidedančius prie žmonių ir planetos gerovės. Mūsų tikslas – kurti aplinką tausojančius gaminius, atitinkančius visus aktualius aplinkosaugos standartus.

Beveik visos mūsų gaminamos lauko apdailinės medienos dangos yra vandeninės – tai reiškia, kad jos yra tvaresnis pasirinkimas.

 

Dangos, kuriomis galite pasitikėti

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų talentingi specialistai įvairiose šalyse pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti išsirinkti Jums tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų dangas?
Susisiekti su ekspertais

Dažymo sistemos

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt